105 kilo olmuş birine ne önerirsiniz?

Psikolojik olarak rahatsız ve ailesinin hepsi kilolu. 105 kiloyu görmüş birine ne önerirsiniz?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşmayı gel konuşalım anlat güzelce diyete filan başla spora gidersin istersen yanında bile olurum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sarsılıp kendine gelmesini hayat böyle geçmiyor.. Bende zayıf biri olmadım hiç ve daha önce kilo vermiştim sonra geri aldım :d vs vs şimdi yine spora başlıycam bakalım istersen konuşabiliriz..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Spora başlamasını ve bir hobi bulmasını.

1|0
    0|0
    • 2ay

Köyde yaşıyor.

• 2ay

Büyüklerinize danışın. Okullardaki spor aktiviteleri, kasabada gezmek, sağa sola uğramak, malzeme alıp kapalı alan hobileri olabilir, kamp yapılabilir, göl veya nehir gezilebilir, kitap okunabilir, küçük işlere yardım edilebilir ve bu liste uzayıp gidebilir.

• 2ay

Teşekkürler

• Sağlığın için biran önce spora başla. Diyetle kurtulamazsın...

1|0
    0|0
  • zayıf la derim

1|0
    0|0
  • Çok güzelsin bence

1|0
    0|0
  • ekmeği kes spora başla hemen derim

1|0
    0|0
  • Kilo vermesinden başka bişey önermem. Sağlık açısından rahat bir hayatı olmalı insanın

1|0
    0|0
  • Kilo vermesini öneririm.

1|0
    0|0
  • Önce troid tahlili, eğer ki kalıtsal bir rahatsızlıktan dolayı değilse bu kiloları, mide küçültme ameliyatı ve sonrasında gırtlağına sahip çıkmasını öğrenmesi ve elbetteki en azından spor yapmasa bile düzenli yürüyüş..

0|0
    0|0
  • Spor yapmayi

1|0
    0|0
  • Sana Ben yememeyi öneriyorm.. Koş koşa bildign kadar

1|0
    0|0
  • Yemeğini düzenli yemesini ve düzenli bir şekilde azalmasını öneririm tabiki önce sadece yürüyüş zamanla da spor yapmasını

0|0
    0|0
  • 105 kiloyu gordum psikolojik olarak rahatsiz oldum , sonra yememe dikkat ettim 84 kiloya dustum ayrica spor olarakta masa tenisi oynadim 1,5-2 ayda verdim kilolari

0|0
    0|0
  • önce evdekileri vursun sonrada kendine sıksın

0|0
    0|0
  • kulaktan dolma ilaç diyet kullanma bir diyetisyene gidip beslenme programı hazırlat ve spor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Spor yap yemekle ilgisi yok ekmegi kes spor 2 aya 90 larda olursun

1|0
    0|0
  • Zayiflamali bol su icmeli boyu ne kadar?

1|0
    0|0
  • Eğer yargılarlarsa hepsini hadi ordan et. Güçlü ve kendinden emin kal.

1|0
    0|0
    • 2ay

Güç? Çok uzun zamandır olmayan bir şey.

• 2ay

Sabah kalktığında limonlu ılık su iç aç karnına. Bu metabolizmayı hızlandırıyor. Bol bol yürüyüş yap. Beslenme dikkat et. Cips kola çiğdem vb bunları kes. Ekmek ye ama kepekli ve esmer un ekmeği ye. Kendini asla aç bırakma. Kilo veremediğin gibi kilo alırsın. Çikolata yerine yoğurdun içine tarçın karıştır ye. Diyet yapmaman gerektiğini söylemeyeceğim. Benden bu kadar herşey gönlünce olsun 😊

• 2ay

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.

• Herkesin vücudu farklı, 200 kiloda var 50 kiloda.

1|0
    0|0
  • Spor

1|0
    0|0
  • Ekmeği azalt tatlıyı bırak spor yap derim bunlar olmazsada bir doktora başvurmasını

1|0
    0|0
  • nolur farkına var

1|0
    0|0
  • Diyetisyene gitmesini ve iradesiyle herşeyi başaracağını önerirdim.

1|0
    0|0
  • İyi bir diyetisyene gitmeli, uzman önerilerini uygulamali ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...