Arkadaşlar sizce az konuşan insanlar sıkıcı mıdır? ya da psikolojileri nedir?

hep dikkatimi çekiyor genellikle az konuşan insanlar kenarda köşede oturur dinlemeyi tercih ederler peki özellikle az konuşan özellikle bir erkek bir bayan tarafından nasıl karşılanır?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bu az konuşma işi insanın psikolojisine dayanır. fakat eğer karşındaki kişi bir sevdiğin ise o sessiz olan kişi istemeden ya da istiyerek o kızın ilgisini çekmek için o sessizliğini bozar ve zaten eğer kız umursayan biriyse gider sorar "birşey mi var hep sessizsin biraz gel konuş aramıza katıl" der

0|0
    0|0
    • 2ay

hım biraz muhappete dalan veya dinlediğini belli eden bir kişiyse sizce?

• 2ay

genelleme yapmak yanlış bence bu adam çok sıkıcı deyip çeneli tipleri arayan çok gördüm ya da babamı öyle geldi bilmiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sıkıcı değiller. Psikolojik sıkıntılarının olduğunu düşünür, konuşmaya çalışırım. Konuştukca gizemleri artıyor bu insanların.

0|0
    0|0
    • 2ay

kesinliklede psikolojik sorun bence yanlış çok konuşup psikolojik sorunu olanlarda var

• 2ay

Dostum ben psikoloji okuyorum :) elbette çok konuşan insanların da psikolojik sıkıntıları olabilir yok demedim ki. Daha geniş bir çerçeveden bakarsak da, her insanın dönem dönem psikolojik sıkıntıları oluyor.

• 2ay

yani peki çok konuşan insan da bu çok fazla mıdır?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence az konusan erkekler daha iyi cool duruyor ayrica az konusup öz konusuyorlar sadik kaliyorlar yani cok konusup bos konusacana az konusup oz konusurum daha iyi hesabi👍👍👍

0|0
    0|0
    • 2ay

lafı gediğine otutturan dan bahsediyorsun yani oda güzel :)

• 2ay

Dogru dusunuyorsun ama hepsi sinirinda kalsa hani cok dusunup sacma sapan cozumlerde gereksiz olur

• 2ay

oda doğru doğru anı çok iyi yakalamak lazım

• Az konuşan insan gözlemcidir. Ve bu yüzden zekidir. Dışarıdan bakıldığında toplumda ki algı sessiz insan sinsidir. Aslında bu böyle değil sessiz insan zeki olduğu için mantıklı hamleler yapar. Bende sessiz biriyim.

0|0
    0|0
    • 2ay

aynı karakterdeyiz bende sensizim Hee kişiye göre birazda ama acaba toplumun tam olarak bizim gibi insanlara bakış acısı ne onu merak ediyorum o yüzden bu soruyu sordum

• 2ay

Ama tanıyan vazgeçemiyor tabi :D

• 2ay

halbuki biraz iç dünyamıza girseler bunun çok farklı olduğu ap açık ortada oluyor kimi insan yanımıza yaklasmiyorlar ya da güldüğümüz zaman bunu çok kolay kaldırırız gibisinden düşünce içindeler

• O tip insandan korkacan valla ne dusundugu ne yapacagi belli degil 😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...