Sarılmak isteyip sarılamamak?

Bir kız arkadaşımla buluşuyoruz. Öpüyoruz yanaktan ben sarılmakta istiyorum ama sarılamıyorum 3-4 yıllık arkadaşım halbuki çok seviyorum. 1 yıl görmedik birbirimizi 1 yıl sonunda buluşunca öptüm ama sarılma soğuk geçti yani göstermelik sarıldık ben doya doya sarılmak istiyorum her gördüğümde ne yapabilirim ya bir de ben sarılırken o kendini geri çekerse rezil olurum resmen :/ :D

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende yıllardır bir kıza sarılmak istiyorum, ona sarıldıktan sonra ölmeye bile razıyım lakin bir türlü sarılamadım.

2|0
    0|0
    • Of of valla sarılmak isteyip sarılamamak çok zor.

En İyi Kız Görüşü

• Benim arkadaşım benim görünce çığlık atıp havalara uçuyor sonra sarılıyoruz sımsıkı seninki tuhafmış 😄

1|0
    0|0
    • Evet ya bende öyle olmak isterdim de bu biraz mal bir kız :D bu hariç diğer arkadaşlarımla bende öyleyim çığlık olmasa da sımsıkı sarılırız

• Niye taktın ki bu kadar takma :)

• Bilmem valla içimde bir sevgisizlik var yani özlemimi gideremedim ona karşı

Erkekler Ne Diyor 8

• Alışık değildir sarılmaya, sen sarıl kendini geri çekmez. Bende alışık değildim benim kankalar her buluştuğumuzda kardeşim naber deyip sarılınca benide alıştırdılar artık :) kızmaz ya sen sarıl

1|0
    0|0
    • Bencede alışık değil ondan dolayı ama diğer kız arkadaşlarına sarılıyor

• Ohooo sen ilk zamanlar korkutmuşsun kızı direk uyarmışsın öpülmekten hoşlanmam diye, karar verildi : kız kesin çekiniyor senden :D

• İnşallah öyledir yoksa ben artık öyle biri değilim yani ben ilk sarılayım bakalım :)

• Niye doya doya? .

1|0
    0|0
  • kotu bisi

0|0
    0|0
  • o Kadar da arkadaş canlısı olma güzelim bir gün arkadaş kurbanı olma ihtimalin yüksek olur ona göre

0|0
    0|0
    • Bu benim eski arkadaşlarımdan

• Anladım siz tecrübelisiniz o zaman canınızı yakmışlar sanırım

• ☺ olabilir ama bir defa da değil aynı kişide değil o yüzden ben kimseden emin olmam yüzüne emin senden derim ama izlenimlerime hissettiğim duygulara göre hareket ederim biraz da mantığıma tabi😒

• İlla sarılacaksan tamam açtım kollarımı 😊

0|0
    0|0
  • Bir ağaca bağla üstüne çık tepin. sonra sarıl

0|0
    0|0
  • git sarıl bu kadar zor mu kemiklerinden ses gelsin

0|0
    0|0
    • Zaten incecik kesin kırılır kemikler

• bana denk gelmede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadan sıkıca sararsin kollarinla, kacamaz bir yere 🤓

1|0
    0|0
  • :D yapcak bişey yok.

1|0
    0|0
  • Duygularını açık açık belli etmelisin bence

1|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Karşı taraftan yüz bulamamak var bir de

• Sen duygularını belli et de o sana karşılık verir inan bana çünkü bütün kızlar ilgiden hoşlanır 😉

• Yok saril ne var ki bunda oda sarilir neden sarilmazin sonucta arkadassiniz

0|0
    0|0
    • Geri çekilebilir bende üzülürüm o zaman :)

• Yani bence dene bak ama olmicak eminim :)

• İnşallah olmaz :)

• Yaaa ne olacaksa sankiiii bas bağrına gitsin o da sarılır samimiyetini görünce merak etme 😂

0|0
    0|0
    • Geri çekilirse

• Evet onlar daha çok sever insnlari bir arkadaşım öyle

• @_papatyam_ Hmm enteresan mış :)

• sarıl

0|0
    0|0
  • Lez misiin 😱

0|0
    0|0
  • Söyle kizim seviyor musun beni mal mal hareketler yapma gel sarilak😊