Durduk yere erkeklere hakaret eden kadın tipleri?

kezbanlardır, şımarıklar, egolular, vasıfsızlar kısacası zavallılar o kadar zavallılar ki egolarını erkeklere hakaret ederek tatmin ediyolar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

1|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Şımartmayın şu kızları

0|1
    0|0
    • 2ay

yeni üyeyim sitede gördügüm en olgun kadınsın bu ülkenin senin gibi konuşmasını bilen kültürlü kızlara daha çok ihtiyaç var yalakalık yapmıyorum nefret ederim yalakalıktan sana asılmak gibi bir derdim de yok kendinle gurur duy sen harika bir insan sın.

• 2ay

eyvallah cansın. biz iyi olalım fikir alışverişi yapalım hakaret etmeden birbirimizi eleştirelim bu sitenin amacı da bu zaten hayırlı pazarlar.

• 2ay

Aynen😊 keyifli paylaşımlar

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• vasifsiz ne demek ya

yolun sonunda gene türk kızıyla sevişir. sonra da sikiyle övünür. değişik tabi. sende haklisin

0|0
    0|0
    • 2ay

şekil a da göründügü gibi gurur ve önyargı. türk kızıyla seviştigimi nereden biliyorsun? ben o kadar karaktersiz adammıyım allh korusun allh yazdıysa bozsun biraz kitap oku bu kdar chl kalmayın

• 2ay

" türk kızıyla seviştigimi nereden biliyorsun? ben o kadar karaktersiz adammıyım allh korusun allh yazdıysa bozsun biraz kitap oku bu kdar chl kalmayın " demek ki peder karaktersizdi

• 2ay

senın gtten skerım pis çakal uza şurdan senın ne haddine babama karaktersiz demek pçın evladı senı nerde bir ıt kopuk var benı buluyo kezbana bak la kımsın la sen

• Durduk yere hakaret edilmez. Erkekler hakaret edilmesi gereken bircinsiyettir

0|0
    0|1
    • 2ay

erkekler hakaret edilmesi bir cinsiyettir gördügüm en cesur yorum sen hakaret etmeye devam et ektigini biçersin nasıl yaşadıysan ona göre davranırlar sana ah zavallı

Erkekler Ne Diyor 2

• rus karılarını rusyadan ithal edip türk kezolarını rusyaya ihraç edelim

0|1
    0|0
    • 2ay

adamım bu harika bir fikir öyle yapıcaz az kaldı rusyayla vize kalkıyo bol bol gideriz gözümüz manıta görür türk kızları tam kezban yaaa

• Hiçbir şey cünkü bos muhabbet

0|0
    0|0
Yükleniyor...