Okulda hic arkadasim yok ne yapmaliyim?

Okulumdaki insanlar demiyim sinifimdaki insanlarla anlasamiyorum bana cok simarik geliyolar ve bana hep laf soyluyolar cok zoruma gidiyo ogle yemeklerinde tek basima yemege cikmaya utaniyorum ne yapmaliyim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Benim okulda arkadaşlarım vardı ama öğle yemeğine tek giderdim okulda tek geziyordum!

dışarı çağrırlar mesela gitmem tam tersi tek çıkar gezerim hava alırım parka gider otururum zaten ordada tanıdıklar oluyor!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sacmalama ya ne utancaksinn :D ben dolu kantinde tek basima oturup yemek yemis kahve icmis insanim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Benimle arkadas olman lazim.

0|0
    0|0
  • Gereksiz insanlarla olmaktansa yalnız olmak daha güzel.

0|0
    0|0
  • arkadaş edinmelisin

0|0
    0|0
  • başın eğik ezik gibi gezme kafan dik ve kendinden emin gez. bir süre sonra onlar seninle arkadaş olmak isticekler :D sen sadece yanlızsın diye ezik gibi durma kendinden emin ve dik dur gerisini zamana bırak :)

0|0
    0|0
  • Arkadaş edin

0|0
    0|0
  • Olurrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Kafana takma mallarla arkadaslik yapma

0|0
    0|0
  • acele etme birileri ile ortak konulardan yürü devamı gelir kasma

0|0
    0|0
  • öğle yemeğinde söz veremem yakınsan hafta sonlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Utanacak bir durum değil bence

0|0
    0|0
  • Utanma :) Kendinle olman en güzeli ve zaten zamanla bir arkadaş edineceksin bak gör ve o arkadaşınıda hiç kaybetme u hep böyle olur:)

0|0
    0|0
  • Yalnızlık iyidir tak kulakligi kulagina bosver kim ne soylemis ne demis

0|0
    0|0
  • Bendede öyleydı hep yanlizdım hep yanlız duruyordum hep yanlız oturuyordum ikili ödevde bile hep yanlızdım kimse benimle yapmak istemiyordu bende utaniyordum oysaki kavgamiz anlaşamamazlik falan yoktu ama okul bitti şimdi rahattim

0|0
    0|0
  • Lise sanırım gelip geçici test edildi onaylandı

0|0
    0|0
  • Ağlattın

0|0
    0|0
Yükleniyor...