Evlenen yakın arkadaşla daha görüşülmez mi?

Herkes artık eskisi gibi görüşemiceksiniz annem diyor onun ayrı bir hayatı var artık olmaz batar diyor. Zırt pırt gidemezsin onlara felan diyor. Annem de sevgilim diyor başka arkadaş bul kendine felan. O derece durum umutsuz mu ya?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• görüşülürde eksiis gibi rahat ve sık olmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

neden

• 2ay

bilmiyorum ben senin tarftanm şu an herelde ya işleri oluyordur sorumluluk nede olsa ya da eşleri problem ediyordur

En İyi Kız Görüşü

• Görüşülür ya olur eskisi gibi neden olmasın yarın öbür gün sende evlenirsinince ailecek de görüşürsünüz neden olmasın

1|0
    0|0
    • 2ay

Kız balayından geldi bir görüşemedik mesela sürekli bir işi çıkıyo anasından çıkmıyo zaten :D

• 2ay

O yeni olduğu için bir süre sonra eskisi gibi görüşmeye başlarsınız merak etme

Erkekler Ne Diyor 3

• E yani bir sure rahatsiz etmemek gerek.

0|0
    0|0
    • 2ay

neden ya :/

• 2ay

Kiz kocasiyla vakit geçirecek sonuçta birbirlerine alisacaklar. Sorumlulukları artacak kisitlanacak. bir cinsel hayatlari olacak

• Yenge görüştüğümüz ki😁

0|0
    0|0
  • Azalır görüşme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayatımda daha saçma bir şey duymadım. Evlenen arkadaşım var gayet de sık sık görüşüyoruz

0|0
    0|0
    • 2ay

Ay bencede ama anne mdiyor kaynanası kocası var. Mesela balayından geldi annesine gitti, sonra bugün görüşcektik düğün varmış dedi oralara gitti. Annem dedi şimdi sürekli gelen giden olur onlara onlar da giderler felan.

• 2ay

Yeni evlendiği için geleni gideni oluyordur, ev görmesi ya da tebrik amaçlı. Birkaç ay geçsin eskisi gibi görüşürsünüz 😊

• eskisi gibi olmaz.. olmamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...