Bildiginiz komik aniniz veya fıkra varmı?

bildiginiz komik ani veya fıkra var mı anlatın Gülelim 😂😂?

Güncellemeler:
2ay En komigin en iyi görüş sececm😂😂

2|1
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• bir arkadaşıma bir şaka yapmıştık pantolonu kafadan tshrt gibi giymeye çalışmıştı 😂😎😎

1|0
    0|0
    • 2ay

Oha küçükken mi 😂😂

• 2ay

bişey yapamadan yattı. kafa zumdu çünkü 😂😂

• 2ay

😂😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Küçükken altıma kaçırdıysam üzerime su döker anneme anne üstüme su döktüm derdim. Bu şekilde azardan kurtulurdum

1|0
    0|0
    • 2ay

Hahahaha 😂😂😂 çok güldüm cidden ben okadar safim di ki 😂😂

• 2ay

teşekkür ederim canım benim :)

• 2ay

rica ederim 😊😊

Erkekler Ne Diyor 17

• Benim fıkram
    İki sevgili oturmus konusuyorlardi. Genç kiz,
    - Inan bana sevgilim, sen hayatimdaki ilk ve son erkeksin. Erkek, kizin saçlarini oksayarak cevap verdi,
    - Beni buna inandirmak senin elinde.
    Kiz biraz düsündü, sonra heyecanli sekilde anlatmaya devam etti,
    - Bak, hayatimin en kutsal seyi üzerine yemin ederim ki, söylediklerim dogrudur.
    Adam meraklandi,
    - Peki hayatinin en kutsal iki seyi nedir sevgilim?
    Kiz ayni hizla cevap verdi,
    -Çocuklarim tabii ki...

1|0
    0|0
  • Çok varda ben fıkra anlatıyım "Bir tavsan ormanda kosarken , esrar saran bir zürafa görür. Ona :
    - Dostum Zürafa , içme bunu, sagligina zararli, kosalim form tutalim
    der ve baslar bunlar kosmaya.
    Biraz sonra kokain çekmeye hazirlanan bir fil görürler ve
    - Fil arkadasim , kokaini birak , gel bizimle kos beraber form tutalim,
    diyerek ikna eder.
    Biraz kostuktan sonra kendine eroin enjekte etmeye hazirlanan aslani görürler.
    - Sevgili aslan kardes , batirma kendine bunu , gel bizimle kos sana da iyi gelir, der ve aslan yaklasir tavsana ve yumrugunu indirir tavsanin suratina.
    Digerleri saskin
    - Niye yaptin bunu , iyiligimizi istiyordu.
    - Bu salak her extacy aldiginda ormanda deli gibi kosturuyor bizi..."

1|0
    0|0
  • bir gün antalya da yız otelde havuz başında içiyorum neyse bir baktım habire rusça şarkılar çalıyor tepem attı daldım müzik odasına tarkan demek akalın yaşar gülşen allah ne verdiyse attım telefondan :) çıkarken görevli geldi yakaladı beni dedim ki biz de müşteriyiz kardeşim adamı dellendirmeyin tamam abi dediler ben ordan gidene kadar hiç rusça şarkı çalmadılar :) Yaşasın Türkün gücü. bir de disko da yaptığımm icraatler var ısrar olursa anlaytabilirim

1|0
    0|0
  • Ahmet, hayatımda tanıdığım en iyi çalım atan adamdı. Karşı takımdaki herkesi çalımlamadan gol atmak istemediğinden topu kaleye değil de taç çizgisine doğru sürdüğü bile olurdu. Annesi hastaydı. Bir gece öldü. Ertesi gün bütün arkadaşlar kendi annemiz ölmüş gibi ağlamaya söz verdik. Çünkü Ahmet’in bu acı olay nedeniyle futbolu bırakmasını istemiyorduk. O gün Ahmet’le beraber herkes ağladı ama ben bir türlü duyguya girip ağlayamadım. Ortalıktan kayboldum, ağlamış süsü vermek için kızarana kadar gözlerimi kaşıyıp geri döndüm. Ahmet sonraki günlerde de ağlamaya devam etti. Biz de gözlerimizi kaşıdık. Bizim çocuklara da göstermiştim bu numarayı. Ahmet, annesinin öldüğü günlerde ne zaman bizi görse gözlerimiz ağlamaktan kızarmış gibiydi. Bir yalanı söylemek kolaydır, sürdürmek maharet ister.

0|0
    0|0
  • bigün dükkandayım çalışıyorum adamın biri sevgilisiyle geldi bende intsagramda dolaşıyorum neyse bayan sordu telefon tamiri yapıyomusunuz diye bende yok abi dedim.

1|0
    0|0
  • Ilk okuldayken mudurun odasina gittim iki 3 tane ogretmen vardi neyse ben tam cikarken kapiyi calmisim ya hepsi guldu 😅😅😅😅

1|0
    0|0
  • Bir gün Alman, italyan ve bide bizim türk bir otelde kalıyorlarmış. Her birinin odalarında cillop gibi bir tane fransız hizmetçi birde ütülenicek çamaşırlar varmış.
    Alman girmiş odaya önce çamaşırları ütülemiş sonra hizmetçiyle sevişmiş. çıkınca da şöyle gururla
    - Bizde önce iş sonra aşk, demiş.
    Sonra italyan girmiş ve önce hizmetçiyle sevişmiş sonra çamaşırları ütülemiş oda gururla
    -Bizde önce aşk sonra iş, demiş.
    Sıra bizim türke gelmiş ve bizim türk girmiş odaya
    odada hizmetçi bir güzel ütü masasına domaltıp ütüleri yaptırmış çıkınca da demiş ki
    - Bizde iş yapanı s1kerler aga 😂😂

0|1
    0|0
  • Evet komik anım ve fıkram var

1|0
    0|0
  • tezinin dul karısı fıkrası var kanka ama baya cinaslı :D

1|0
    0|0
  • Cok var da burdan nasil anlatiyim ki cok uzun zaman da yetmez 😃

1|0
    0|0
    • 2ay

Anlat bişey olmaz özet geç 😂😂

• 2ay

Cok var bir ara sesli mesaj olarak gönderirim böyle yazinca olmaz 😃

• 2ay

Tamam 😂😂

• komutan, askerleri toplamış havadan sudan konuşurken birden..:
    - size bir soru soracağım bilene iki gün izin var..
    demiş..
    ve devam etmiş..:
    – sevişmek aşk mıdır, iş midir?

herkes sus puss...
    birden temel atılmış..:
    - aşk"tır komutanım..
    demiş..
    komutan gülerek.: “ - nerden biliyorsun..” demiş...
    temelden cevap..: " – iş olsaydı bize yaptırırdınız komutanım... "

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu sapkca abi

• 2ay

bu senin görüşün halbuki içinde soru cevap var sen anlamak istediğin gibi anlayabilirsin sorun yok ve kaç kişi okursa senin fikrinde olanlar dışında herkes bunu sapık bir fıkra olacağını düşünmez

• 2ay

Peki abi

• var :d

1|0
    0|0
  • Sevmedigim birinin evine gittigim de dis fircalarini tuvalet deligine s0kup cikaran bendim.

0|0
    0|0
  • Temel bir gün uçaktan atlamış dünyayı tutturamamış Ok kib by tşkk :/

0|0
    0|0
  • bir adam varmış ölmüş

0|0
    0|0
  • 3-4 aydır tanıdığım bir arkadaşla okula gitmek için durakta beklerken bize doğru gelen zayıf kiz için suna bak tenis topu kadar götü var dedim.. uzatmcm; köpek gibi sevdiği kızmış :(

0|0
    0|0
  • Temel'e sormuşlar; Kadının iyisini nasıl anlarsın? Konuşmasına bakarım. Ya hiç konuşmuyorsa? O kadar iyisine rastlamadım...

1|0
    0|0
    • 2ay

bunu biliyordum

• 2ay

Ben görmüyorum kimse görmüyor az hava atarsin

• 2ay

Profilimi açayım

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...