Tarih ogretmenimizin musluman erkeklere hakareti?

Bugün okulda ders anlatilirken hocamız 'Müslüman erkeklerin aklı fikri uckur. Yabancılar kendimizi nasıl geliştiririz diye düşünürken onlar 2 eşim var 3.'yu nasıl alırım diye düşünüyor yazık böyle tabi gelisemeyiz' dedi. Bu adam ayrıca musluman ve bilgili kültürlü çok gezmiş bir adam. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:
2ay Size gore?
2ay Gerçekten böyle değil mi?

1|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancılar hakkındaki düşüncesi yanlış onlarda da aynen bizdeki erkekler gibi düşünceleri olanlar var. Ama onlar evlenmiyolar onun yerine ilk sevgilileri haricindeki kişilerle yasak ilişki yaşıyolar. Bizdekilerin farkı buna resmiyet kazandırdıklarını düşünmeleri. Yalnız yabancıların bir iyi tarafı varsa oda insana verilen değer gerçekten daha fazla ve herkes yaptığı işin karşılığını tam alıyo. Bizde mesela bilim adamı bir çalışma yapacak ama bakıyo para yok ve destek de yok. Eee ne yapsın adam cebinden de ödeyemeyeceğine göre bilim adamı olmasına rağmen boşboş oturuyo ya da yerine bilimden anlamayan başka biri getirilip orda bilimle alakasız şeylerle uğraşıyorlar.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu adam misluman filan degil aksine din dusmani sikayet edin ben ettim kovuldu sizde edin kovulsun cunku dusmanca fikirlerini empoze ediyo

0|1
    0|0
    • 2ay

Öyle bir adam degil

• 2ay

Savaş veya nüfus dengesizliği yoksa ne olacak? Mesleği parası olan hiçbir kadın da kumaligi kabul etmez.

• 2ay

Kabul etmiyosa zaten evlenmez ustelik nikahta sart kosabilir kuma kabul etmem diye ayrica Allah 4 kadini helal kilmis ama sizin icin hayirlisi tek tir demis

Erkekler Ne Diyor 17

• Anasini satim bugun hangi erkejle yatsam diyen kiz yok mu turkiyede bunlar kendi cinslerini melek m saniyolar acaba beyine bak ya?

0|0
    0|0
  • Kişi herkesi kendi gibi bilirmiş. Muhtemelen bu müsveddenin de aklı bahsettiği konuda kalmış.
    Malum bir söz daha var. İnsanın fikri neyse sözü de odur diye.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır çok bilgili kültürlü bir adam ama yabancı hayranlığı var biraz

• 2ay

Söylediği bana da doğru geliyor internette bu durum ilgili yorumlari görünce haklı bence de

• 2ay

Niye bizim memlekette herkesin tek eşi var ilerledik mi acaba yok geriyiz halen. Olay karı kızda değil doğru dürüst bir dğzen sistem yoksa ilerlemeyi destekleyen ne yapsan boş.

• Lise kacsin

1|0
    0|0
  • Cahil hocaymış ne dediği çok mühim değil gerçek müslümanın aklının uçkurunda olmadığını kavrayamamış ayrıca bilim allaha götürür o mucizeleri gördükçe daha çok sarılırsın müslümanım fizik araştırıyorum !

0|0
    0|0
    • 2ay

Gerçek muslumanlari değil şu anki durumu soyledi

• 2ay

pardon dikkat etmemişim müslümanmış zaten kendisi eleştiri yapmış ama sorun belli ibadet eksikliği şeytan müslümanla daha çok uğraşır gavur zaten gavur şeytanın onla işi olmaz :D ayrıca nefise gelince malum türkiyede arada kalmışlık var iman eksik olunca kızlara bakıyor haliyle ne yazık ki oğlanlarımız ama şimdi müslümanım diyorlar gavur gibi genişte olamıyorlar akılları orada kalıyor doğrudur önemli ibadetleri belli başlı namaz gibi doğru yapanın aklına zzaten gelmez kötü şeyler kolay kolay

• hocan saçmalamış
    sadece müslüman değil
    dünyadaki bütün erkekler cinselliği arzular hocanda dahil
    o değilde hocan ders anlatıcağına
    karı kız muhabbetine daldığına göre
    onunda kafası bir yerlere gitmiş

0|0
    0|0
    • 2ay

Karı kız muhabbetine dalmadı laf arasında söyledi bunu

• 2ay

Hatirlayacagimi sanmıyorum bel altı düşünen fazla kadınla olmayı marifet sanan birini aklıma getirmem

• 2ay

kızım evet doğrudur bel altı düşünürüm
      sadece ben değil tüm erkekler bel altı düşünür
      sadece ben değil tüm erkekler bir çok kızla olmak ister
      cinselliği arzulamak nefsin bir özelliğidir
      ama nefsini kontrol etmek müminlerin bir özelliğidir
      bir erkek çıkıpta ben sadece tek bir kızı görüyorum derse
      emin ol o yalancının tekidir

• İyi demiş

2|0
    0|0
  • musluman ulkelere bir bak adam hakli.

2|0
    0|0
  • orada bir delikanlı yok mu peki deseydiler bu ülke cumhuriyetle yönetilmiyor mu ee neden uzaya gidemediniz eşlere mi takıldınız şerefsiz deseydi ya

0|0
    0|0
  • Ya hayatinda kac tane yabanci erkek gormus kac kere yurt disi yasantiai gormus. Agzi olan konusuyor iste. 😂

0|0
    0|0
  • Doğru demiş. Müslümanım ama, yobazlar çok. Onları kastetmiş bence. Üstüne alınanlar kudursun banane.

1|0
    0|0
  • Ya kendiside dusunmus ya da gerizeksli yoksa tarih hocadimi olurdu :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Çevresini gozlemliyosa demekki

• 2ay

O zamanlar zordu belki de bu adam 40li yaslarda

• 2ay

Daha kolaydi eskiden uni kazanmak simdiye kiyasla

• artniyetli diildr bence

0|0
    0|0
  • Yani deseydiniz hoxamiz sizsiniz die ;) nbilabilirki bu ulkedee...

0|0
    0|0
  • Kendisini anlatmış

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum kültürüne, bilgisine. Milletini kötülüyor. Terbiyesiz.

0|0
    0|0
  • Tarih hocan kendini geliştirmeye baksın, Osmanlı arşivlerini hurda kağıt niyetine Yunanistan'a nasıl satıldığını bir anlatsın.
    Bakalım kendini geliştirebilmiş mi

0|0
    0|0
    • 2ay

O bu zamanki erkekleri söyledi Osmanliyi degil

• 2ay

Tembel de demişti

• 2ay

Tembel. Bu söze katılmamak mümkün değil.
      Ancak şu an günümüzde ülkemizi görüyoruz, ikinci defa yerli araç üreteceğiz daha prototip hali tanıtılırken bile malum kesim zıpladı "çakma, çalıntı, ne gerek var" gibi söylemlerle takoz koymaya çalıştılar.

• Oldukca dusuk seviye bir dusunce.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çeşit çeşit müslüman var. Bu insan da ne tür müslümanları eleştirdiğini tanımlamış zaten.
    Dini inancın iyi yönlerini terk edip, kötüye kullanabileceği yönlerini edinen insanları eleştirmiş.

0|0
    0|0
  • bunun müslümanlıkla ya da hıristiyanlıkla alakası yok ki kişilik meselesi müslümanlara karşı öyle demiş olabilir ama müslüman olmayanlar da hayatlarında başka kadınlarla birlikte oluyor bunun genellemesi yapılması imkansız

0|0
    0|0
  • haklı yani

0|0
    0|0
  • Müslümanım ama doğru demiş. Müslüman ülkeleri görüyoruz adam doğtı

0|0
    0|0
    • 2ay

Doğru demiş. Hiç kendimizi geliştirmiyoruz geliştirmek isteyenlere de engel oluyorlar. Görüyoruz ne bilim adamına deger veriyoruz ne yapılan sunulan projelere

• Doğru değil mi

0|0
    0|0
  • Haklı nokta

0|0
    0|0
  • haklı demiş müslüman değil müslüman görünümlü..

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmasa iyi olurmuş tabi de ama kendi görüşü

0|0
    0|0
  • Hakli biraz ama genellemesi dogru degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...