Annemin sizce zoru ne?

Yani ben evi terketsem ya da Allahım benim başıma bişey getirse ya da ben kendime bir şey yapsam kıymetim anlansın diye haksız sayılır mıyım? İşine gelince harika davranır ilgilenir. Babam böyle değildir mesela. Egosu için mi gösteriş için mi. O bölümü sevmiyorum istemiyorum zorla gönderdiniz sizin için gittim ama yapamadım alttan 20 dersim var bıraktım diyorum yok boşuna mı para aldım teyzenlerden yok efendim filancanın kızı sırf annesi istedi diye sevmese bile zorla bitirmiş. Anne diyorum sevmediğim mutsuz olduğum bölümü sırf sen istiyorsun diye eziyet gibi okucak mıyım mesleğini yapmazsın diploma al yeter. Lise mezunu mu olmak istiyorsun insanlar dalga geçer iyi bende sorana liseli derim ben ne hayal kuruyorum ki liseli felan diyip dalga geçiyor. Ya diyorum sen insanları böyle mi kıyaslıyosun. Ayrıca ben okımıcam demiyorum ki, sınavlara çalışıyorum biraz destek olsalar güven verseler ben 2014 ygsyede çalışırdım. Ama yok sen yapamazsın güvenmiyorum diyor. İş yerine başvuru yapcam sen yapamazsın diyor. Test kitabı alcam para vermiyyor ben yapamazmışım. Eee giriceğim işleri beğenmiyor, baska üni okuyamazsın diyor, eee napcam ben? Cidden sıyırmak üzereyim

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Benimde en nefret ettigim sey kiyaslama oyle diyolar ama herkesi yasami durumu dusuncesi bambaska tabi bide karsisina cikan firsatlarda farkli annen bencede yalnis yapiyo zaten bu devlet egitim verirken veya ailelerimiz yetistirirken mutlu olmayi ogretmediler hayallerimizin pesinden gitmemiz icin desteklemediler o yuzden bir cok insan benim gorusum tabiki calistigi iste mutlu degil iyi maas alanlar bile

0|0
    0|0
    • 2ay

sizce napmalıyım

• 2ay

Yakin bir ablan akraban seni dinleyen biri falan varsa onunla konus sonra onunla beraber annen ve babanla konus belki yardimi olabilir aklima bu kadar geldi ya da son olarak gozunu karart olumlu sekilde kendine guven ve yapmak istedigini yap basarirsin

• Bşrleye basladıysan hakkını ver zaten gerısı gelecektır

0|0
    1|0
  • Anneler hep haklıdır.

0|0
    1|0
  • Ergenlik krizleri

0|0
    1|0
  • annen aslında seni düşünüüyor ama düşüncesi yanlış. Başklarını örnek vererek yaklaşması çok yanlış. senin mutlu olacağın bir bölümü okumanı istemeli. Bence annen zamanında yaşamadığı bazı duyguları senin üzerinden tatmin etmeye çalışıyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Egosunu tatmin etmeye calısıyor. lise mezunu diye dalga geçiyor benle ne destek ne bir şey

• 2ay

uyandınız :)

• 2ay

evet uyandım :) bu saate kadar uyumak baba göre :)

• Okumadim cok uzun ama anneler haklidir

0|0
    0|0
  • Haklı

0|0
    0|0
  • Ah be aynı durumdayız. Senın yazını okuyunca sankı kendımı okudum. Bende babam para verdı okuyorm daha 1. sendeyım ve nefret edıyorm bolumumden

0|0
    0|0
  • çalışıcan mecbur ama ataması iyiyse bölümünü oku

0|0
    0|0
  • kiymet anlansin diye kendine zarar vermek mi?

0|0
    0|0
    • 2ay

napiyim baska türlü beni sikleyen yok doldum artık ölmek istiyorum boğuluyorum

• 2ay

Sadece ders mi çalışsam, işe mi girsem yoksa sahte diplomamı yapsam sunlara göstermelik. :D

• 2ay

Kendin olmayi dene

• De ki : tamam istediğin bölümü okurum ama okul bitince bu alanda çalışmamı bekleme benden çünkü çalışmiycam. Paranı da boşa harcamak istiyorsan sen bilirsin çünkü o diplomayla yapılacak hiçbir işe gitmiycem.

0|0
    0|0
    • 2ay

o da zaten tamam al diplomanı yapma diyor mantığa bak para boşa gitmesin hesabı parayı düşünüyor

• 2ay

Peki harçlığı napayım sizce?

• 2ay

Yani bence ihtiyaçlarına kullan. Kitap alıp tek başına sınav çalışmana gerek yok çünkü ders almadan felan çok zor öyle şeyler. Aklında tekrar sınava girmek varsa baştan çalışman gerekir sadece kitapla da olmaz bence.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızım mnyak mısın , he de geç başka bölüm seç istediğin bir bölüm olsun, devam ediyorum dersin. Böyle haklı haksız diye düşünürsen işin içinden çıkamazsın.

0|0
    0|0
  • Ya sabır kardeş 📿

0|0
    0|0
  • Istemedigin hic birbolumu okuma

0|0
    0|0
    • 2ay

o neden böyle ısrar ediyor?

• 2ay

İletişim Fakültesi istiyorum sence yapabilir miyim?

• 2ay

Kesinlikle yaparsin

• İyi de canım sen anan yapamazsın dedi diye ne işe bsşvurmuşsun ne bişey yapmışsın. Ananın ağzına niye bakıyorsunuz başvur işine başar herşeyi istediğin bölümü oku sonra geç karşısına yapamazsın dedin ama bk nasıl yaptım de senin kendine gvenin yok anladığım kadarıyla. Hayata bir daha mı gelcez be kuzum doyasıya yaşa millet ne dermiş falan önemseme önemli olan tek şey sensin bu senin hayatın.

0|0
    0|0
    • 2ay

ya konu üniversite benle dalga geçiyor aklı sıra liseli mi olcan lise mezunu olarak kalcan ben bu moralle napabilirim

• 2ay

bana ne önerrsin?

• 2ay

neden anneler böyle

Yükleniyor...