Bugün d&r'a gittim?

Bugün d&r'a gittim iş başvurusuna, kasadaki adama sordum, adam böyle bir garip oldu bekledi sonra dedi ki burda çalışmak için açık olmalısınız, teşekkür ederim dedim çıktım, üzüldüm biraz ama iş politikaları bu sonuçta adam napsın. sizce nerelere başvurmalıyım? öğrenciyim, şöyle öğle arasında yemek veren bir part time iş bulsam çok hoş olacak be.

0|2
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Niye? Satışı saçların mı yapacakmış 😳 Aaaa doğru! Saç gözükünce kitap satabiliyordun ya şimdi hatırladım evet ya bilimsel bir araştırma bu zaten İsviçreli s*ikim adamları böyle bir araştırma yapmıştı ve kapalılar işe alınmamaya başladı doğru. 😂
    S*iktiret ! Sen inancını yaşa arkadaşım! Bu o*rospu çocuklarını ben zamanında biraz kovaladım ama destek vermediler yoksa on numara haber yapardım 😏

1|0
    0|0
    • 2ay

işte ama karşı gelemiyorum napayım, adamların politikaları bu. hayırlısı deyip geçiyorum, elimden de bir şey gelmiyor. ama inşallah birgün tüm insanlık açık kapalı fakir zengin genç yaşlı herkesin eşit olduğunu anlayacak. buna inancım tam

En İyi Kız Görüşü

• Niye ki? Saçlarınla mı satıyormuşsun kitapları?

0|0
    0|0
    • 2ay

işte bunu diyemedim ya la

• 2ay

Ah arkadaşım ah inşallah yavaş yavaş tükenecek bunlar , ne çektim zamanında Allah yardımcın olsun lcw çalışma şartları iyi diyorlar oraya daha fazla önem verebilirsin

• 2ay

Aynen, inşallah herkes düzelecek. Başvurdum oraya ama bakalım dönerler mi

Erkekler Ne Diyor 11

• Malesef öyle. Kapalıysan bizim işyerinin kapısından bile giremezsin. Peruk takman gerekiyor. Böyle bir prosedürleri var

0|0
    0|0
    • 2ay

Tamam sana kolay bir yol söyleyeceğim. Hangi partilisin?

• 2ay

Tamam haberdar edin beni

• 2ay

Tamamdır, yazacağım

• kasadaki adamla senin ne işin var
    magaza yöneticisi ile görüşecektin
    Dr de başı kapalı çok kasiyer gördüm ben

0|0
    0|0
    • 2ay

ya hiç yöneticiye yönlendirmiyolar ki, ya elemana ihtiyaç yok diyolar ya da kapalı çalıştırılmıyo

• Bu şekilde ayrım yapmaları tuhaf ama böyle yerler seçer doğal olarak bayan giyim mağazaları uygun olabilir ya da kasiyer ilanlarına bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • lcw ve defacto çok daha mantıklı olur ama yapılan saçma... cafelere ya da kurumsal Fast food gıda firmalarına bakar mısın

0|0
    0|0
  • Öyle iş politikası olmaz olsun !

0|0
    0|0
  • Neden açık olmak lazım kapalılar da artık her boku yiğiyor diyorlar öyleyse nedir bu kadar korktuğunuz

0|0
    0|0
    • 2ay

açıkken de iki gözüm iki elim vardı kapalıyken de var, fark ne anlamıyorum

• 2ay

Allah göstermesin ama niye herkes barış içinde yaşayamıyo anlamıyorum.

• 2ay

Bu böyle insanoğlu değişmez jainlik fesatlık vs gibi duygular çıkar hep ortaya

• Daha önce nerelerde çalıştın?

0|0
    0|0
    • 2ay

yazılım ve donanım stajı yaptım, yardımcı editör olarak çalıştım bir süre, şeker sattım, aşırı bir tecrübem yok

• 2ay

çok sağolasın abi, iş olursa direk yazarım merak etme

• 2ay

Tamam haydi bakalım.

• Defactoya basvur kesinlikle oneriyorum.

0|0
    0|0
  • Sehir olarak nerden

0|0
    0|0
  • Flo da calisan kapali bir arkadasim var dene istersen

0|0
    0|0
    • 2ay

bugün başvurdum ama şu an ihtiyaç yok dediler

• 2ay

iş olduktan sonra yer ayrımı yapmam ya, temizlik bile yaparım sonuçta helalinden para önemli

• 2ay

Aynen oyle hadi bakalim hayirlisi olsun hakkinda 😉

• Camide ye başvur alırlar :d

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Pizza Hut'a git. Sadece haftasonları çalışıyorsun. En son 300 tl veriyorlardı aylık 1.5-2 sene önce. En azından harçlığın çıkar.

0|0
    0|0
  • Başörtüm markanızın g... girsin diyip çıksaydın keşke.

0|0
    0|0
    • 2ay

bize öyle laf demek yakışmaz

• 2ay

helal olsun ama, başarın seni nerelere getirmiş bak. inşallah daha iyi yerlere gelirsin de örnek olursun herkese.

• 2ay

Aminnn inşallah cümlemiz canim

• Buyuk marketler olabilir

0|0
    0|0
  • Vermek istedigin mesaj ne

1|0
    0|0
  • Bim, A101 falan dene. Olmadı LC Waikiki.

0|0
    0|0
  • Flo ya git

0|0
    0|0
  • ayıp etmişler

1|0
    0|0
  • İnşallah bulursun tatlımm

0|0
    0|0
  • mavi boncuk vs takıcılar da bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Hani kapalilar özgür olmuş ya

0|0
    0|0
  • where is the adalet?
    where is the eşitlik?

0|0
    0|0
    • 2ay

eşitlik sadece sözlükte bir kelime

• 2ay

kapalı diye birini çalıştırmamak nasıl bir zihniyet ya bide Türkiye gibi biyerde inşallah güzel bir iş bulabilirsin

• 2ay

aynen ama işte politikaları böyle, karşı da çıkamayız. teşekkür ederim

Yükleniyor...