2030 Yılında Nasıl Bir Dünyada Yaşamak İsterdiniz?

Ucu bucağı olmayan, herhangi bir çizgi ile sınırlandırılmamış bir soru arkadaşlar :) Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Evet hadi bakalım neler çıkacak? 2030 Yılında Nasıl Bir Dünyada Yaşamak İsterdiniz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Beni uzaya gönderip orda barbekü yaptırmayan bir dünyada yaşamak istemiceğimi biliyorum. -.-

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Niye hayalgücümüze bırakalım?
    Gelişmelerden haberdar olmak yeterli bence
    Tıpkı tuttugun takımın transfer günlügüne benzer
    Birilerin geldiginde haberi olur birilerinin ise 2 ay öncesinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evli mutlu kariyerli

0|0
    0|0
    • 2ay

senin hayatın için güzel dilekler bunlar umarım gerçekleşir fakat dünyayı düşünerek ne söyleyebilirsin genel anlamda?

• 2ay

hayvanlar hassas noktamdır bu doğaya zarar verenlerin bir oalsılıkla beyninin açılığ bilinç sokmak isterdim mesela veya egzoz fabrika atığı artık kirlilik ile olmamasını isterdim. şarj aletleri veya kimyasal maddelerin yok olmasını da isterdim hastalıklara çözüm için kullanılmasını isterdim teknolojinin kendimizin farkında olmamızı

• 2ay

yahu tamamda iyiden iyiye polyanna çıktın sende :) hiçmi zevkine düşkün değilisin şöyle evdeki tüm işleri yapan bir robot olsa üstüne süper yemekler yapıp gelip bide masaj yapıyo olsa filan :D

• Kalabalık olmayan bir şehirde yaşamak isterdim

0|0
    0|0
    • 2ay

kullanıcı adından vardığım kanaat ile söylüyorumki biraz düşünsen daha büyük bişeyler çıkar senden :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...