Neden sitenin ingilizce versiyonu bu kadar seviyeliyken bizim site seviyesiz yorumlarla dolu?

Size şöyle anlatayım Girlsaskguys da herhangi bir soru sormak için xper sınırlaması yok siteye üye olur olmaz istediğiniz soruyu sorabilirsiniz ve cevaplayabilirsiniz, ikincisi sitede 10 13 15 yaşındaki uyelerde bizim sitedeki gibi 18 yazmıyor hepsinin yaşı yazıyor, üçüncüsü kızların davranışları erkeklerin davranışları diye konular var ve sorduğunuz her soruya küçükten büyüğe her yaştan okadar mantıklı düşünceli ve yardımcı cevaplar geliyor ki insan turklerin kullandığı bu siteyi küçümsemekten kendini alamıyor

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• %1000 katılıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Okadar düzgün cevap veriyorlar ki kız erkek önemli değil ciddiye alıp up uzun satırlarla her yönüyle ele alıyorlar konuyu hem ingilizce geliştirmek için de birebir hiç bu kadar düşünmemiştim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Nedeni belli. Bizim abazaların beyni belden aşağıda. Kızlarında sümüğü altın olarak görülünce e haliyle durum bu oluyor. Kendimizi geliştirmiyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türk olduğumuz her yerde belli :D

0|1
    0|0
    • 2ay

İnanılmaz belli türkçe öğrenip bu siteye girseler rezillik diz boyu :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzel bir fikir geldi aklıma.
    Ingilizcemi gelistirmek icin bundan sonra ingilizce versiyonunda takılacağım. çeviri sözlükle de işimi kolaylaştıracağım.
    Bu arada,2011 den beri siteyi aktif olarak kullanmaktayım. katılım yapmasam bile yapılan paylaşımların çoģundan haberdarım. ve şunu belirtmeliyim. en son ne içtiniz , burcunuz nedir , nasılım tarzı sorularla , ne katılanın ne de soran kişinin eline birşey gećmez. tamamiyle vakit kaybıdır. sitenin bilinçli kullanılması gerekir. çünkü 2 faydası varsa , emin olun farkedilmeyen 8 tane zararı vardır. düşüncem bu yönde.

0|0
    0|0
    • 2ay

inglizce geliştirmek bir yana merak ettigin konuya ciddi ciddi cevap alıyorsun ki bu değer gördüğünün kanıtı :)

• burasi daha kalabalik oldugu icin

0|0
    0|0
    • 2ay

sanmıyorum burda sadece erkekler çok

• Kültür farkı

0|0
    0|0
    • 2ay

Bencede ama sapıklık bir kültür degildir önce bu ortadan kalkmalı

Yükleniyor...