Bunalıma gireceğim sanırım?

Dört sene bursada iktisat okudum ailemden ayriydim şimdi bitti istanbula geldim ailemle yaşamaya bir türlü alışamadim iş te bulamadım henüz her günüm mutsuz geçiyor kötü düşüncelerede giriyorum ne yapmalıyım

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hmm normalde iktisat güzel bir bölüm nasıl bulamadın şaşırdım. Elbette bir yol olur sadece sabır göster

0|0
    0|0
    • 2ay

Însallah ya

• 2ay

Standart ayni

• 2ay

Standart olsunda kötü olmasın. Bazen standartlar bile canımızı sıkar bir matematiksel iktisat gibi olmasın ama :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Tahmin ediyorum kardeş. Ama şunu da biliyorum ki iş bulunca da birşey değişmeyecek. Kurtulmanın tek yolu ayrı bir ev. O da ancak evlenerek olur. Tek çıksan daha kötü olur. O yüzden önce evlen. Sonra iş bulursun. Tabi evlenmek için bir sevgili lazım. Bir arayış. içindesin yoksa mutlu olurdun zaten. Sağlıklısın, ailen yanında ve kitap okumak için bolca zamanın var. Ama sen başka bir şey istiyorsun. Bence bu şey artık yuva kurma isteği olabilir. Hayatın bir kuralı var. Burası hikmetler dünyası. Tek bir çaren varsa ve onu elde edemiyorsan o sana gelmez. Beklersen hiç gelmez. İstediğin şey için çalışmalısın. Ta ki elde edene kadar. Yoksa üzer bu hayat. Beklemekle olmaz. Hayat dışarıda. Erken kalkan yol alır. Uyumayan kazanır. Yatanlar hep mutsuz

0|0
    0|0
    • 2ay

Evlenmek benim için iş bulmaktan daha Zor , ilerdeki planlarim arasında o önceliklerim farklı şu an iş bulmaya yoğunlaştım para kazanmaya başlayınca belki başka planlarda yapabilirim şu an bağımlıyim evdekilere

• 2ay

Ben çalışamam o işlerde öğrenciyken bile part time bir ay dayanabildi garsonluga

• 2ay

O zaman yapacak bişey yok daha ne diyem

• bir karadaşım mezun olduktan sonra 3 yıl işsiz gezmişti herkes tecrübe arıyordu en son gidip 1 sene kpss ye hazırlanıp memur olmuştu

0|0
    0|0
  • Ayrı eve cık arkadasınla olabilir tek basına olabilir. İş bulmak kolay aslında güvendiğin birinin yanında calısabilirsin akraba vs.. bu senin için en ideal yoldur.

0|0
    0|0
  • Rahat yaşamaya alışkanlık sendromu
    Alismaya bak yapcak birşey yok.
    Çıkabiliyorsan ayrı eve çıkabilirsin.

0|0
    0|0
  • Evden kaç, kötü yola düş, sonra beyaz ferrarili prensin gelsin seni kurtarsın evlenin, iki üç ay Mutlu kalın sonra sen onun bir metresi olduğunu öğren, boşanma davası aç yüklü miktarda tazminat al sonra o parayı Amerika'ya yerleş.

0|0
    0|0
  • İstanbul'u acilen terketmen lazım

0|0
    0|0
  • Oray'a da alışırsın merak etme :)

0|0
    0|0
  • aynı yolun yolcusuyuz kpss alan grubunu denemeni öneririm.

0|0
    0|0
  • Bekar evi

0|0
    0|0
  • Mesaj attım okursun

0|0
    0|0
  • İş nasıl bulamıyorsun ki?

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • bence biran önce iş bul bulamazsan eş bul

0|0
    0|0
  • Biz varız kardeş rahat ol :)

0|0
    0|0
  • Mmm, alışmaya çalışa bilirsin :)

0|0
    0|0
  • Is bulmak zor be guzellik en temizi kpss ile devlet a kadrosubdusun

0|0
    0|0
  • Girebilirsin

0|0
    0|0
  • bir an önce iş bulmalısın :(

0|0
    0|0
  • Ne gibi bir iş bakıyorsun ki?

0|0
    0|0
    • 2ay

Muhasebe banka finans

• 2ay

Bakıyorum

• 2ay

İstanbul içinde olsaydınız rahat bulurdunuz.

Kızlar Ne Diyor 4

• Nerde okudun

0|0
    0|0
  • Sende bendensib

0|0
    0|0
  • Kader arkadaşım burdayım ben 😂🙋 bende uluslararsı ilişkiler mezunuyum iş yok ne yazıkki. Daha yeni geldiğin için alışamamışsındır ama alışırsın brz zorlanırsın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Selam kanka :( çözüm bulamıyorum kendime

• 2ay

Yok yapmazlar

• 2ay

Belanı mı arıosun kızım hayatını yaşa

• Is bulunca duzelirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...