Eline kız eli bile değmemiş bir erkek sizce ezik midir?

Eline kız eli bile değmemiş bir erkek sizce ezik midir?
Bırakın sevgiliyi sosyal olarak kız arkadaşı dahi olmamış, çok utangaç, kizlarla göz göze bile gelemeyen, mağazalarda bayan eleman varsa oraya bile giremeyen. ... birisi ezik midir sizce :(

Güncellemeler:
2ay ... :(
2ay Tecrubesiz diye evlenmek istemeyen kızları gördüm bu sitede. Siz de böyle mi düşünüyorsunuz
2ay Güncellendi...

0|1
26|16

En İyi Kız Görüşü

• ezik degil.. aranan hint kumasi gibisin emin ol.. herkes böyle güzel ahlakli olsa

0|1
    0|0
    • 2ay

Öyle diyorsunuz da sadece sözde
      Özde tipli serseri tecrübeli ariyosunuz

• 2ay

Özür dilerim önyargılı davrandim galiba ya da yanlış anladım. Güncellemeyi unutmuştm okuyunca cevabınız doğru k. bakmayin tekrar Özür dilerim. ...

• 2ay

önemli degil..

En İyi Erkek Görüşü

• ne eziği lan aharamdan kaçmak kendini helaline nikahlına saklamak ne ara eziklik oldu bu millet iyice kafayı yedi

3|0
    0|0
    • 2ay

Ama ben çok utangacm belki böyle olmasam harama bulaşabilirdm

• 2ay

Allah seni koruyor zmanında ben de senin gibiydim dinine sarıl bunlar boş beleş işler bugün çıkarsın yarınm ayrılırsın kendini eşine sakla ki karşınada temiz birisi gelsin yani temiz yaşa ki temiz birisini istemeye yüzün olsun Allah azle ve celleden. Huzur burda değil yani yalan yanlış şeylere heves etme.

Şüphesiz Kalpler Ancak Allah'ı Anmakla Huzur Bulur (Rad/28)

• 2ay

Amin insAllah kardeşim saol. Dua et benm için :-)

Kızlar Ne Diyor 25

• Eziktir

1|1
    0|1
  • karakterine göre değerlendirmek lazım. mesela bir hayatını yaşayan seveceği türden bir kızla karşılaşmayan sosyal arkadaşları olan çekingen olmayan erkek vardır bir de asosyal çekingen utangaç kızdan hoşlansa bile açılamayn erkek vardır. ikincisi biraz ezik gibi.

1|0
    0|0
    • 2ay

O zaman ben ezigim sevdiğime bile acilamamistm

• Biraz.

0|1
    0|1
  • Kocam olması gerekir

0|1
    0|0
    • 2ay

Kocan olmam için seninde eline hiç erkek eli değmemiş olması gerekir :-) şaka yapıyorum da gerçekten böyle dusunmenize sevindim çünkü genel olarak kızlar tecrübeli erkek istiyor.

• Bence değildir utangaç ve içine kapanık biridir muhtemelen bu onu ezik yapmaz ki

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet öyleyim ama kızlar tecrubesiz diye ezik görüyor

• 2ay

Sen onlara bakma eziklik bu değil

• Kaç yılın patlamasına hazırlık yapıyorsunuz 😅

0|0
    0|0
    • 2ay

Patlama demiyelim de sevgi eksikliği yaşıyorum 23 yıldır yalnızım

• 2ay

Kanıtlaman için teşekkür ederim.

• 2ay

Öyle olmadığım kanitladm evet

• Varsa oyle biri soyleyinde direk evlek

0|0
    0|0
  • hayır aksıdır

0|0
    0|0
  • hayır asla değildir ama mağazalarda kız eleman görünce bile oraya giremicek kadar ise ozguveni kızlara karşı düşüktür

0|0
    0|0
  • Hyr utangactir

0|0
    0|0
  • Özgüvensizliktir.. Of bunu yaşayan milyonlarca insan var ve aşmamız lazım.

1|0
    0|0
    • 2ay

Sende mi oylesin aşmamiz lazım demişsin

• 2ay

Yok canım neden öyle olsun, geçip geçmemesi senin ne kadar bunun üstüne gittiğin, istediğinle doğru orantılı. Anksiyete olabilir sendeki. Kaygı bozukluğu. Kolayca aşabileceğin bir durum sadece üstüne gitmeye devam et bırakma.

• 2ay

Evet sosyal fobi anksiyete diye geçiyor ama keşke sadece ruh hastalığı olsa. Bu durumdan mıdır bilmiyorum ama sürekli depresifim sürekli halsizim konuşmaya dahi useniyorum aslında mecalim yok, cok durgun tepkisiz heuecansiz hissiz biri oldum ve gucsuzum, bu usengeclik gibi geliyor insanlara ama öyle değil işte tanisini koyamadigim bir tuhaf hastalık. ...

• Hayır değildir

1|0
    0|0
  • Ne alaka? Ahlaklıdır

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • daha ayak basmamış tertemiz kardır

0|0
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0
  • tabiki hayır bana göre hatta benim hoşuma bile gider

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle mi gerçekten şimdiki kızlar hep tecrübeli erkek istiyor benim gibileri ezik görüyor

• 2ay

benim yaşımda böyle düşünen bir kız kaldiysa ne güzel

• Hiçte ezik değidir. Aksine bence daha iyi çünkü o adam namusludur

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle de kızların çoğunluğu tecrubesiz diye kötü bakıyor

• 2ay

Olmaz mı bee sende

• 2ay

Etrafimda ve hele de burada hiç görmedim maalesef

• Değildir

0|0
    0|0
  • Hayır neden ezik olsun karakterle alakali bir şey bu.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmem kızların çoğunluğu tecrubesiz diye ılımlı bakmıyor

• 2ay

Onlar halt yemiş bence

• Kız eline degmemis olması utançlıgından kaynakliysa evet eziktir. Ama senin anlattığın da abartı

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet utangacliktan

• 2ay

Anlamadın bosver

• 2ay

Evet boşver

• Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki işte o gerçek erkek. Şu an tam olarak Sevgilimi tarif ettin. O kadar düzgün bir çocuk ki hergün sukrediyorum Rabbim onu karşıma çıkardığı için :)

1|0
    0|0
    • 2ay

InsAllah bigun benim içinde buldum diye şükür eden hayırlı birisi çıkar karsima. Umarım mutlu olursunuz

• 2ay

@Sevimli54 haklısın. Bu devirde düzgün kız bulmak gerçekten zor. Ama yine de vazgeçme. Gün gelir öyle biriyle karşılaşırsın ki gidenlere tesekkür edersin. Ben öyle oldum :)

• 2ay

İnşAllah karşıma çıkar sizin yaşlar kaç

• Abartmıştır ama ezik değildir

0|0
    0|0
  • Hayır neden eziklik olsun ki bu. Sen ne sanıyorsun her kız her erkek sevgilisiyle fink atıp geziyor mu? 29 yaşındayım ve bende dinin gereği olarak yapmam. Öyle de bir insan isterim şahsen.

0|0
    0|0
    • 2ay

InsAllah gönlünce bulursun

• 2ay

Aminnnn inşallah

Erkekler Ne Diyor 15

• Eziğin kralıdır hatta. Özgüvensizlik ezikliğin kulağa daha hoş gelen bir yansımasıdır. Eğer o kişi sensen acilen "merhaba" demen lazım. O merhaba çorap söküğünün -ya da artık ne haltsa- başıdır. Kendine hedefler belirle 3 hafta boyunca tanımadığım bir hatuna merhaba de. Başka hiçbir şey söylemeye devam etmek zorunda değilsin ama sadece merhaba demeye devam et. Başlamadan başaramazsın. Biçilmiş kaftanlık falan da değil bu o deyimi kullananlar ayrıntıyı atlamış iyi niyetli insanlar. Unutma başlamadan başaramazsın.

1|0
    0|1
  • Allah'ın haram kıldığını yapmayan erkek ezik değil adamdır!

2|1
    0|0
  • değildir.

0|1
    0|0
  • Dötüme bile değdi hala eziğim konu kilit kzhcdjsjjsjdkdbdkakJgjkska şaka kan şaka ezik değilim bence 😂

0|0
    0|0
  • Tabiki hayır buna edepli denir bana biraz uyuyor bu kadar değilde var yetiştirilme ilede alakalı annem direk evede gelsem bir haber ya da bir duyum alırsa ilk bizi tembihlerdi dikkatli olun beni utandirmayin derdi

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynı şekilde yetistirilme tarzi

• Normalsin dostum. Erkekler şöyle böyle yapmalıdır diyenlere kanma kendi istediğin şekilde hayatını yaşa.

0|0
    0|0
  • yorumsuz

0|0
    0|0
  • Gençtir tecrübesizdir. Olabilir canı sağolsun zamanla o da tutar. Tutamıyorsa elinden tutarız yardımcı oluruz icabında ayıpsın kardeşim

0|0
    0|0
  • Ben kendımı ezık hıssetmıyorum. Ancak dostum o kadar da degıl yanı utangaclık yok bnde her turlu konusur sohbet ederm.

0|0
    0|0
  • Ezik değildir ama seninki de fazla abartı. Bildiğin kadınlardan kaçıyosun

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyleyim napm yetistirilme koşulları

• Ezik değildir aksine gurur duyulacak bir kişidir...

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu sözler hep sözde ama özde hiç dediğin gibi değil nerde boş konuşan varsa onları adam yerine koyuyolar

• cevapları ben de merak ediyorum çünkü ben de aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • temiz olmak eziklik mi?

0|0
    0|0
  • Bu soruna yorum yapan bayanların yüzde 80 i boş konuşuyo... kendileri bile dediklerine inanıyorlar mı acaba ne tuhaf varlıklarsınız gerçekten... açık ve net özgüveni olmayan konuşmasını bilmeyen yırttık olmayan birini kolay kolay hiçbir bayan bakmaz Bile... bu kadınlar vallahi şeytan... çünkü hep yalan konuşuyorlar... inanma bunlara kardeşim sen... kadınlarada güvenme... sadece kendine güven

0|0
    0|0
    • 2ay

Çoğuna Güvenmiyorum zaten yorumlarda da belirttim

• ben dediğin türdenim buda eziklik ise o zaman ezik olmaktan gurur duyuyorum kızlara köpek olmaktansa

0|1
    0|0
    • 2ay

Estağfurullah neden öyle olasin ki

• 2ay

merak etme bunu idda eden sırf sen değilsin zaten

Yükleniyor...