Arkadaş edinemedim?

merhaba arkadaşlar ben üni. 3 sınıfta okuyorum. sınıfımda 15 kız var ve ben 2. hafta gittiğimden onlar çoktan kaynaşmıştı. bir 4 lünün yanına girdim ama onlar da birbirine olduğu gibi bana olamadı bir dışlandım gibi oldu. üst sınıftan da tanıdığım görüştüğüm insanlar var. ayrıca diğer bölümlerden de yaklaşık 10 kişiyle de aram iyi. ama sanki böyle her an seninle olacak gibi bir bestfriend im olmadı. soracak olursanız kimseye kin tutmam nefret etmem eleştirseler bile kimseye kırıcı bir söz söylemem kendi çapımda bir tanınmışlığım bile var ama sanki böyle her gün derslere beraber gireceğim ya da bir yerlere gidip bişeyler içebileceğim biri yok. itici bir yanım mı var bilmiyorum kişisel bakımım yerinde makyajım saçım gayet iyiyim. ne yapmalıyım yani her şekilde yolları denedim sizce çok mu abartıyorum mevcut arkadaşlarım iyi mi bilmiyorum ama nazımın geçeceği sırrımı derdimi anlatacak birini de istiyorum. bu kişinin sevgiliyle alakası yok 2 yıllık ilişkim var ama ben bir kız arkadaştan bahsediyorum. yardımcı olur musunuz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla olacaktır bişe olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak tamamen aynı durumdayım. Her zaman sevgiliyle olduğumuz için bence kimse yanaşmıyor ben de istiyorum best.

0|0
    0|0
    • 2ay

Helal be vallahi sevgiliyle olduğumuzdan 7 24

Erkekler Ne Diyor 2

• Zamanla edinirsin, bunu kendine sorun etme.

0|0
    0|0
    • 2ay

üni bitecek 2 yıl kaldı? yaşayan var mı bu durumu ya

• Amaan gelirler

0|0
    0|0
    • 2ay

o öyle olmuyor kim gelecek hemen sanki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...