Affetmek ağır geliyor bu sefer 😒 ?

Arkadaşlar eltim durup dururken yani daha birbirimize sesimizi 3 yıldır yükseltmemişken birden çirkefleşti. Beni kötülemeler laf sokmalar sonra mağduru oynayıp kenara çekiliyor. İftira atıyor k. valideme ve k. pederime beni şikayet edip kötülüyor haksız yere 2 kere uyardılar.. ben geçimsizlik yapıyormuşum güya. Ablası kardeşleri bana laf sokuyor ağır sözler söylüyorlar. Annem sen onlara uyma mutluluğunu kıskanıyorlar oyunlarına gelme diye diye susturdu bu zamana kadar ama ben de insanım kaldıramıyorum artık patlıcam bigün ya 😠😩 Annem illa konuş kin tutma diyor ya içimden gelmiyor valla. Sürekli görmek zorundayım ne yapcam ya ne yapmalıyım sizce?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• boşver detayı fazla okumadımda mesafeli ol işte her an herşey olabiliyo sır verme asla mesafe olsun eviniz ayrıdır inşallah

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elti hiç bir zaman iyi olmaz en iyisinin içinde bile fesatlık var sende iyi gözüküp alttan yürütcen

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyleymiş gerçekten.. Buluttan nem kapıyor salak. Kaynanam illa iyi olun filan diye yırtıyor kendini yok öyle bir dünya ben biraz daha ılımlıyım ya sen uzatma aman alltan al diyor bıktım çekmek zorunda mıyım ben ilk gelinim ama yaş olarak o büyük ama çocukla uğraşıyorum resmen

• 2ay

dediğim gibi sen kayannanın lafına git iyi görün ama baktın yeri fırsatı mesafeli olduğunu aslında befret ettiğini ona hissetfir

Erkekler Ne Diyor 2

• bunu en iyi kinusarak cozersin ailesi varken yaninda kopacaksa kopsun orta ki kinin olmasin daha fazla eşinle de kötü olursun acikca konus

0|0
    0|0
  • Bence konuş derdi nedir ne degildir sonra tavrını koy ortaya.

0|0
    0|0
    • 2ay

Fesatlık işte konuşcam eşimin ailesi uzatmayın diyor of bıktım valla

• 2ay

Konuşcam zaten şu an konuşan çirkef çirkef saldıranlar onlar ben susuyorum sustukça kuduruyorlar derdi neymiş bakalım

• 2ay

Sustukça ızdırap çektirmen de ayrı bir intikam.;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence anneni dinle güzelce konuş ögren neden yapıyolar die

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya keşke bir kusurum olsa o zaman derim he sebep budur diye yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmesin diye hep evime çağırırdım niye nankörlük yapıyor aklım almıyor beni muhattap almıyo bile eşimin ailesine şikayet ediyor hoş bir hatam da yok ki

• 2ay

Yüz yüze geldiğimizde sorarım o zaman

• 2ay

Ama kimse yokken sor milletin içinde sorma

• Mesafeni koy. Yumusak davransan yine ustune cikar

0|0
    0|0
    • 2ay

Yumuşak davranmak istemiyorum zaten gururum ağır basıyor.. Sonra bak işte nasıl kuzu kuzu konuşuyor derler adım gibi eminim

Yükleniyor...