Sizce ülkemizde mizah anlayışı var mı?

Bize göre mizaç dalga geçmek mi? Mizah anlayışımız var mı?

Sizce ülkemizde mizah anlayışı var mı?

1|1
14|22

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır mesela benim boyum 194 cm sence lakabım ne? ''Uzun'' Yani uzun boylulara ''Uzun'' lakabını vermek ne kadar mizahşör bir millet olduğumuzu ayaklar altına seriyor. Örnek alınması gerek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• son zamanlarda değil hep vardı. nur yerlitaş misal. başbakanın karısı misal.
    kişileri salla.
    en ufak bir fikir çatışmasına girsen aklıevvel çatışan direk tipin yok fikrin vardan girer. zekasıyla alt edemezse de zekan olmasa bir bok olmayacaksına getirir lafı.
    feministlere en büyük muhalefeti " çirkin" diye yapmay kalkarlar. tiple feminizmin alakası neyse artık. "çirkin" olmak istemeyen aklıevvel güzel kızçelerimzde uzk dururlar feminizmden öcüymüş gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Biz her şeyin cılkını çıkarmada zaten emsali olmayan bir milletiz.. Hayvanlığı çoğu zaman mizah sanıyoruz..

2|0
    0|0
  • Dış görünüşe göre yargılayan bir milletiz insanları ve başkalarının kusurlarıyla alay etmek kendi kusurlarımızı kapatacağını sanıyoruz.
    Sonra diğer ülkelerden geriyiz diye yakınıyoruz kafa yapımız değişmediği sürece bizden bir halt olmaz ülke olarak.

1|0
    0|0
  • Birde caps yapıyor vicdansızlar
    http://i.hizliresim.com/5YXllM.jpg

1|0
    0|0
  • Dış görünüşle dalga geçenlerin inandığı kitapta "Rabbiniz sizi sn güzel biçimde yaratmıştır." Yazıyor oysa ki.

1|0
    0|0
  • Vallaha yeri geldiğinde ayna karşısında kendim ile dalga geçtiğim için bu tarz şeyleri çokta önemsemiyorum..

1|0
    0|1
  • Mizah öleli çok oluyor. Kurgu değil doğaçlama taraftarıyım hatun. İnsanlar çürümüş et kokuyor. Ruhu sakatlanmış bedeni bile illallah etmiş. Fikirleri kokuşmuş. Saygı mı bekliyorsun. Sanata saygı edinilmedikçe eleştirilecek tek şey dış görünüştür. Görsellik bu milletin cazibesini kazanıyor. Fikir düşünceler ve başarı çöpe atılalı çok oluyor. Yine söz meclisten dışarı.

1|0
    0|0
  • Gezi gençliğinde var gerisi tirt beceriksiz zeka yok

2|0
    0|0
  • İzahı olmayanın mizahı olur..

Bence fazlasıyla mizah anlayışımız var..
    Özellikle Karadeniz.. 😂😂

Ki ben sanayiideyim, hergün çenem ağrır gülmekten.. 😂😂
    Üniversitesi ortamında bulamadığım mizahı, sanayide buldum..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Ülkemizdeki mizah anlayışı ya bel altı ya dalga geçmek sananlarla dolu. Akıllar zayıf pasif olduğundan durum böyle. Ne yazık ki gençlerin çoğu böyle.

2|0
    0|0
  • Bu adam bizim mahallemizde yaşıyor 12 yıldır bu mahalledeyim bu adam o kadar kibar biri ki burdaki bir çok insandan daha güzel Türkçesi var.
    Adı seyithan ve herkesle iyi anlaşıyor.
    Adamla dalga geçenler aciz insanlar açıp gotunuze gülün.

3|0
    0|0
  • Ülkenin mizah anlayışı yerlerde, ancak soldaki abinin dış görünüşü ile ilgili çok fazla dalga geçilmedi aksine destek olundu diye biliyorum. 😅

1|0
    0|0
  • Mizah mı. Yeşilçamın efsaneleri zamanında vardı şimdi ya belaltı ya da görünüşle ilgili hakaretler oluyor onada espri gözüyle bakıyorlar

1|0
    0|0
  • İnsanın tipiyle dalga geçmenin şakası olmaz haklısın bence

1|0
    0|0
  • Zıfır Zıfır Zıfır hadsizlik kişinin görüntüsüyle dalga geçmek o adamın kalbinin iyiligi keşke onlarda olsaydı

1|0
    0|0
  • insaalar aşağılık sanki kendileri kusursuz herkezi aşağılıyo ama bilmiyolrki insanlıkları ölmüş haberleri yokk

1|0
    0|0
  • İnsanları dış görüntüsü ne göre yargılamak çok kötü bir Davranış şiddet le kınıyorum yazık olrun

1|1
    0|0
  • Kendimle dalga geçebilen 1 hayvanım sorun yok kanka :) İstediklerini söylesinler umruma olmaz

1|0
    0|0
  • mizah anlayışı var tabiki. su var mal canın yongası. mala filan zarar gelmedikçe sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • yoktur bence

1|0
    0|0
  • Soldaki dede kim?

0|0
    0|0
  • Sahi.. şeytanın ameli değil miydi o; surete bakıp hüküm vermek?

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Türklerin mizah anlayışı dalga geçmek. Ve öz be öz Türk olarak söylüyorum. Bu ülkenin durumu berbat. YENI nesil berbat karakteri berbat herseyi berbat ! Yeni Türkiye'ye lanet olsun ! Türk devletine lanet olsun ! Arap k*pegi olan topluma lanet olsun !

1|0
    0|0
  • Ben dış görünüşle dalga geçmeyi biraz da öz güven eksikliğine yoruyorum.

1|0
    0|0
  • Güzellik yarışmasına katılan birini hangi sıfatıyla yorumlamamızı istiyorsunuz?
    Düşünce olarak doğru bir şeyi savunuyorsunuz ama yanlış bir örnekle

1|0
    0|0
    • 2ay

Güzellik yarısmasina katılmadi o modellik yarismasima katildi.

• 2ay

Top Model of the World burada güzellik değil fizik ön planda oluyor.

• 2ay

Fizigin ön planda tutulduğu bir yarisma olsada bunu tamamiyle yüz güzelliğinden bagimsiz degerlendiremezsiniz, kisaca bu kizla ilgili yapilan eleştiriler yersiz veya abes değildi. Ki kendisinin eleştirilere yanitida bunu doğrular nitelikte. Herneyse uzatmanin pek anlami yok, örneği yanlis buldum söylediğim gibi

• Aynen öyle valla. Çok haklısın

3|0
    0|0
  • İnsanları aşağılamak, dış görünüşleriyle dalga geçmek, konuşma tarzlarıyla vs. alay etmek düşük zekanın mizah anlayışıdır. Gerçek mizahta bunlara yer olmaz.

1|0
    0|0
  • Turkiye mizah anlayisi en yuksek ulkelerden biri diye dusunuyorum. Egitimsizlik ve cehalet oldugu icin mizahin yonu biraz dedikoduya, bok atmaya ve sarkazma kayiyor o ayri.

1|0
    0|0
  • Mizah anlayışımız tek kelime: Küfür

1|1
    0|0
  • Seyithan Özdemir'e kim laf ediyomuş ya

1|1
    0|0
  • Kemal sunal diyorum ve susuyorum

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Kısmen

1|0
    0|0
  • Malesef haklısın

1|0
    0|0
  • Mizah anlayışı eğitim seviyesi ile doğru orantılı bence o da maalsef ülkemizde olmadığından

0|0
    0|0
Yükleniyor...