Ülke meselelerini, siyaseti ve analizi neden hep erkekler konuşup-tartışıyor?

Yani ben hiçbir kızın ülke sorunlarını ("Türkiye'de özgürlük yok yeaaaa" hariç) tartıştığını, konuştuğunu kafaya taktığını görmedim varsa yoksa biz erkekler kendimizi paralıyoruz. Hatta bazen ülke için neyin olması gerektiğinde anlaşamıyor kavga ediyoruz. Biz bu kadar önemserken kızların neden umrunda değil?

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• Sitede internette genelde konusmam ama dışarıda kız erkek her arkadaşımla annemle babamla siyaset konuşurum. Ve benim gibi siyasetle ilgilenen cok kız arkadaşım var. Hatta baloda masada yemek yerken yakın kız arkadaşımla siyaset konuştuk diye sınıftakilerden azar yedik bari burda konusmayin su konulari dediler 😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Apolitik olmayı seviyorlardır, ilgilerini çekmiyordur ya da anlamıyorlardır. Çeşitli sebepleri olabilir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende onemsiyorum ama bu aralar cektim biraz kendimi gundemden pek bir bilgim yok. Bir giristim mi cikamiyorum isin icinden :D

0|0
    0|0
  • Türkiye'de siyaset ilgilenen aydın kadınlar var. Akp mitingindeki hüloggg diyen teyzeler, ablalar makarna kömür kısmıyla ilgili sadece. Onlarada siyaset ile ilgili diyemeyiz zaten. Siyasi bilgisi olan kadınlar ya sosyalist ya Atatürkçü olur Türkiyede onu da bu sitede görebilmenin oranı az.

0|0
    0|0
    • Bir konu da haklısın siyasetle ilgilenen kadınlar da ya kemalist solcu ya da sosyalist/komünist/kürtçü oluyorlar.

• Açık saçık giyinip ben Atatürk"çüyüm diyen kadınlarıda hiç samimi bulmuyorum. Atatürk ü alet etmeleri çok itici. "Hırsız Rte, Arapçı akp" diyen tipler bunlar. Bu da siyaset değil bana göre.

• biz zaten herşeyi kafaya takıyoruz kafamız kazan gibi bide bunu düşünrsek ohooo ben sinir oluyorum bu konulara acayip taktım mı takarım derler o cinsteyim şimdi moralimizi bozmaya gerek yok diyoruz öyle yani

0|0
    0|0
  • O senin çevrenle ilgili bir şey, ben çok defa yaşadım bunu ve şahit oldum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadınlar kafa karıştıran zor işleri sevmezler makyajını yapar ve kafede ecspresso içmeye giderler😎

0|0
    0|0
  • cünkü erkekler salak

0|0
    0|0
  • Konuşan kızlar da var öyle düsünme

0|0
    0|0
Yükleniyor...