Bugün benim doğum günüm yok mu kutlayacak olan 😢😭 ?

Halalarim ve teyzelerim doğum gunumu unuttu.. ne aradilar ne yazdilar.. ailem kutladi birde internette yazdigim icin gorup yazanlar oldu.. Kendimi unutulmus gibi hissediyorum. 20 yasima sevdigim insanla girmek isterdim. Oyle hayal etmiştim ama "O" da yok.. gorsun diye sosyal ağlardan durum yaptim. Yok yok yok.. ne bir mesaj ne bir cevapsiz cagri.. Severek ayrilmak zorunda kaldik. Yazsa gozlerim dolsa mutluluktan.. hayali bile cok guzel..
Fatih bir doğum günü mesajını çok görme bana be.. 😔 ayrilmak zorunda kalmis olsak bile bir mesajdan ne olur ki? Sesli mesaj atsan o hasret kaldigim sesinle ozlemimi gidersem.. beni mutlu etsen.. Umudum yok aslinda ondan yana. Yazmaz bence. Ama yinede bekliyorum işte.. Sizce yazar mı? :( ayrildik biliyorum saçma olur ama işte ne bileyim.. beni seviyor bence cunku bana yaptigi gondermeler hala duruyor. Bu yuzden umutluyum..

1|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• birilerinden bişeyler duymak istiyosun dimi? Acı bişey diyim. şu an, senin doğum doğmaman onun umrunda bile olmaya bilir. bende sevmiyorum doğum günlerimi. bütün sosyal hesaplarımı kapadım. bir annem kutladı. Ailemden çok uzakta olduğum için mesaj göndermişti. Alt tarafı bir mesaj bile, gözlerimin dolmasına sebep olmustu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Psikopat_hatun diyor Kİ canım doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana sağlık mutluluk huzur bereket aşk getirsin iyiki doğdun inşallah yine barışırsınız kıyamam sana ya özlem nedir bilirim

1|0
    0|0
    • 2ay

Boyle ozel gunlerde o kadar buruk oluyor ki insan.. sevdigi yaninda olsun istiyor.. o ozlem o hasret bitiriyor insani..

• 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ üzlmekten başka ne yapcazki

• 2ay

Haklisin. .

Erkekler Ne Diyor 15

• Nice senelere

1|0
    0|0
  • Keşke benim ki hiç hatirlanmasa özellikle doğum günümü kutlamayin diyorum inadına birde supriz yapıyorlar bence takma kafana Doğum günün kutlu olsun mutlu huzurlu ömür yaşaman dileğiyle..!

1|0
    0|0
  • Nice senelere. Yüce Mangal efendimiz uzun ömürler versin sana

1|0
    0|0
  • Hayır kutlayan yok

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • mutlu yıllar sana
    mutlu yıllar sana
    mutlu yıllar gizliiiiii :)

1|0
    0|0
  • ya benide kutlamadılar boşver sanki coluk cocuk şeyi asdas

1|0
    0|0
    • 2ay

Gercekten buyudugumu hissettim. Her sene dogum gunumu kutlayan halam dogum gunumu unuttu..

• 2ay

salla ya kendi dertlerinden seninkilerine bakıcakalar

• Doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle mutlu bir ömür geçirmen dileğiyle...

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce

1|0
    0|0
  • Mutlu yıllar üzülme daha uzun yıllar var önünde umarım bir daha unutulmaz 😊

1|0
    0|0
  • Nice mutlu yıllara

1|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun nice senelere

1|0
    0|0
  • mutlu yıllar

1|0
    0|0
  • İyiki doğdun

1|0
    0|0
  • Doğum gününüz kutlu olsun , inşallah gelecek kutlamalarınız sevdiğinizle olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yeni yılın umarım en az senin kadar güzel olur ve bu güzel kız, güzel olduğu kadar güçlü olmayı da öğrenir yeni yaşıyla birlikte. Doğum günün kutlu olsun:)
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun, nice senelere💫😁

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun

1|0
    0|0
  • 18 yas gunumu aksam ustu bir parkta kulaklila halit sezaiden kafasi kendinden guzeli dinleyerek kutlamistim yalnizlik paylasilmaz ama olsun dogum gunun kutlu olsun dostum😊

1|0
    0|0
  • Çok uzun yazmışsın😊🎂🎂🎂doğum günün kutlu olsun🎁🎉🎈🎊

1|0
    0|0
  • Fatih üzme gizli kızımızı☺️.. Doğum günün kutlu olsun

1|0
    0|0
  • Doğum günü kutlu olsun şekerim

1|0
    0|0
  • kutlarım.

1|0
    0|0
  • Ismin ne?

1|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsunnn :D

1|0
    0|0
  • Mutlu yıllar

1|0
    0|0
  • benim geçen doğum günümü unutmuştu erkek arkadaşım yani eski takma boşver mutlu ol çünkü mutsuz olman kimsenin umrunda degil kardeş bu söz çok güzel..

1|0
    0|0
Yükleniyor...