Barbara palvin güzel mi?

kızlar barbara palvin güzel mi bence güzel değil ne bilim vücuduna göre kafası aşırı küçük ve cok yapmacık gülüyor falan yinede herkesin görüşü farklı bazı kısıler evet dünyanın en güzel kadınlarından biri diyor bazılları ıse okadar da güzel değil normal ama ünlü olduugu için abartılıyor diyor sizce

0|1
19|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben beğeniyorum güzel bir kız ama dünya güzeli demem çünkü normal bir güzelliğe sahip öyle başkalarından farklı kılacak bir güzelliğe sahip değil... yolda yürürken ona benzerleri bulabilirsin. Sadece o Angelina da var Angelina Jolie gibi bir kızı ara bakalım sokakta bir gram bile benzemez dudaklar yüz hatları gülüşü kadının herşeyi farklı ya bayılıyorum ona😊

0|0
    0|0
    • 2ay

bence angelinanın siması falan normal eşşiz değil ama dudak yapısı yüz hatları falansa haklısın orda

Erkekler Ne Diyor 4

• Kıskanma anam kıskanma. Kıskanacaksan da az ötede havla

0|0
    0|0
    • 2ay

salak mısın ya manyak

• 2ay

Hav hav diye bağırır çiftliğinde Ali Babanın

• 2ay

bir kızın neyini kıksnıcam ya erkekim la

• Isırmalık benim ki o

0|0
    0|0
  • ne anlarsın güzelden sen

0|0
    0|0
    • 2ay

erkeğim ben , valla benım etrafımdakı kızlar kadar güzel değil hele biri var

• offff süper :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Yemin ederim aynısını düşünüyorum. İticilikte master yapmış. Bunu diyince kıskandı oluyor. Bir Miranda bir Adriana etmez bu kız...

0|0
    0|0
    • 2ay

evet yaa. aslında dünyada cok güzel kızlar var farkedilmeyen ama bir tutturmuslar barbara unl u oldukları ıcın herkes biliyo

• 2ay

adrıaan güzel de mıranda ardiana kadar güzeldeğil

• ya tabii güzel bir kız olarak söylüyorum bunu güzel yani bayağ.. yapmacıkmış kadının içini bilmeden nasul söylersin ki bunu kıskançlık tavan

1|0
    0|0
    • 2ay

erkeğim neyini kıskanıcam

• 2ay

yaw ben nedıyom sımdı sen dıyon lan zaten güzel kız ben cırkın mıdedim ya enım tıpım ddiil sadece hem ona bakılırsa serenay sarıkayada fazla güzel değil ama oda oynadı he

• 2ay

jsjsjsjs tammss

• Cok guzel bir numaram

0|0
    0|0
  • Çok güzel

0|0
    0|0
  • Güzel evet :D

0|0
    0|0
  • Valla yolda görsek hepimiz döner bakarız kadın erkek genç yaşlı eminim ki. Bu yüzden güzel bence çok.

0|0
    0|0
    • 2ay

olabilir güzel zaten ama normal

• Ağzı çok açık

0|0
    0|0
  • hiç beğenmem ben türk kızı dışında 😏✋

1|0
    0|0
  • Güzel tatlı kız.

0|0
    0|0
  • Evet güzel biri

0|0
    0|0
  • Çok güzel

0|0
    0|0
  • Cirkin

0|0
    0|0
  • Çok güzel

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • fazlasıyla güzel

0|0
    0|0
  • bence güzel ya gerçekten güzel olan insanlara ay estetik ay bu güzel değil abartmayın diyenlere sinir oluyorum ya güzel işte kıskanmayın allah allah

0|0
    0|0
    • 2ay

amn lan ben oyle bişimi dedim bende bu turk kezolarına sınır oluyom yabancıkızları begenınce ayy askım ben daha guzelim demesini bilionuz sımdıde burda artıslık ypmynn kezbanlar

• banada itici ve yapmacık geliyor

0|0
    0|0
  • Kesin sevgilin veya hoşlandığın beğeniyodur 😂😂

0|0
    0|0
    • 2ay

erkeğim sevgilim daha güzel ondan

Yükleniyor...