Psikolojim bozuldu?

Merhaba,öbür paylaşımda yaşımı belli etmiştim kabul etmeyecek sanırım birdaha yazıyorum. Ben bir gün akşam 8 gibi eve dönüyordum, bizim evin oralar biraz tenhadır korkarak gidiyorum birde. Arkamdan bir adam yaklaştı beni takip ediyor sandım hızlandım sonra yanıma yaklaştı ve saat kaç diye sordu bende saatim yok diyince neden yok dedi ve taciz etti. Ben adamın yüzüne bile bakamadım. Koştum eve giremedim yalnız olursam ya intihar ederdim ya da kendime zarar verirdim evde yalnızdım çünkü babam işte annem öldü ben 3.5 yaşındayken annem yokken bana annem gibi bakan kapıcıya gittim çocuklarınız bize gelebilir mi diye sorarken biraz ağlamaklı konuştum noldu diye sorunca kaçırılıyodum dedim taciz edildim diyemedim. O günden sonra psikolojim bozuldu insan içine çıkamıyorum napacağım?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• yaşadıgın çok kotumuş ama utanma hiç bir şey o ahşalık insan böyle bir şey yaptıgı için utansın yakın arkaşlarınla paylaş yanlız kalma

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun tekrardan. Çantana biber gazı ve şok aleti al

0|0
    0|0
    • 2ay

Yaşım küçük buraya yazamıyorum çanta kullanmam.

• 2ay

Valla özelden yaz dicemde oda hoş olmaz arkadaş cevrenle takıl kalabalık gezin eve bıraksınlar seni artık ne diyim

• Drama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...