Yardım eder misiniz çok ACİLL?

2 gün falan sosyal medyada tuvalet ile ilgili bir komik yazı gördüm ve yazı şuydu "ırak suriyeyi 250 kmden vuruyo sen 20 cmlik deliği tutturamıyon a*k" yazıyodu bende okulun kızlar wcsine aynısını yazdım çünkü herkes suyu dökmeden bırakıp çıkıyordu ve wcyi kirli bir şekilde bırakıyodu ve oluşan kötü koyuyu hepiniz bilirsiniz bu yüzden silinmeyen kalemle yazdm.
Ve sabah okula gittiğimde yazı silinmişti zaten yazdığım için pişmandım iyikide silinmiş dedim ve son ders müdür yardımcısı geldi kızlar wcsine ağıza alınmayacak şeyler yazmış birisi dedi onu eğer bulursam okuldan attırırım şehirde hatta türkiye de okul bulamaz tüm türkiye ye rezil ederim vs dedi ve arka bahçede kalemi saklamaya çalışıyoduk kankamla ama kalemi cebimden çıkardımmı çıkarmadımmı hatırlamıyorum okulun içinde kimse görmedi eminim ama arka bahçeye saklamadım çıkışta çöpe attım sizce beni bulur mu moralim çok bozuk 2 gündür hiçbişey yiyip içmedim bu olay yüzünden lütfen yardım edin :( :( :(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Korkutmak için söylemiş ne yapacak parmak izi mi isteyecek dedektif mi tutacak sen böyle sitrest yaparak kendini belli edersin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiç bişey olmaz canım üzme kendi seni asla bulamaz

1|0
    0|0
    • 2ay

Ama bulursa ne yapıcam :(

• 2ay

Kalemi zaten çöpe attım ama arka bahçede kamera var ve kalemi oralara saklamaya çalıştım ama güvenli olmadığını düşünüp cebime tekrar koyup okulun dışındaki çöpe attım

• 2ay

Hergün kaç öğrenci kalemini çöpe atıyor ayrıca kamera görüntülerini çok iyi incelemek gerekir kalemi görmek için o da neredeyse imkansızdır müdürler öyle konuşur öğrencilerin gözünü korkutmak için ayrıca yazdığın suç da değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...