Bugün herkes üstüme geliyor?

Dayanamıyorum artık şakamı yapıyorlar ciddimi davranıyorlar WhatsApptan lise arkadaşlarımızla grubumuz var herkesin resmî var benim yok bende dedim benim niye yok saçma sapan cevap veriyorlar küfür ediyorlar neyse takmadım böyle devam ederseniz gruptan çıkarım dedim ve çıktım çok sinirlendim sonra iş yerine geldim babam diyor neden kaliteli kitap almadın ya baba sen demedinmi param yok kendini haklı çıkarmaya çalışıyor sonra mahallenin abileri geldi babam kasten gitti orda beni dövseler adamın umrunda değil babamı arıyorum açmıyor bana iki hafta önce hırka bırakmışlardı babamdan aldıkları hırkayı benden bir daha istiyorlar o an dayak yesem Babamın umrunda değilim sonra şaka yapmışlar neyse sevgilim mesaj attı neden cevap vermiyorsun konuşmak istemiyormusun diye çıldırıcam şu an yardım edin nolur ağlıyacam dayanamıyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ölmekten korkma, ölürsen bir şey de kaybetmezsin, ben hep böyle düşünüyorum, bir kaybım olmayacak.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ölmekten korkuyorum çünkü hayallerim var fakat hainlerle dolu bir dünyada hayal kurmak mantıklımı

• 2ay

Değil, başkasının hayalindeki bir dünya da neyi planlayacaksın ki?

• 2ay

üniversite bitsin ilk işim şu evden çıkmak olacak çok zor ama yapacak bir şey yok

Kızlar Ne Diyor 2

• Haha yavrum ya geçmiş olsun

0|1
    0|0
    • 2ay

Komik değil cidden şu an ağlamak üzereyim bana yardım edin nolur

• Ren ergenlik

0|0
    0|1
    • 2ay

Ya bunun ergenlikle ne alakası var bildiğin öldürmedikleri kalmış

Erkekler Ne Diyor 2

• Boş ver takma kafana.

0|1
    0|0
    • 2ay

Kafayı yicem babamın bana yaptığı ihanetimi takmayayım 4 yıl beraber okudumuz hatrımızın bir an bitmesinemi takmayayım sevgilimin tiripini mi takmayayım yoksa mahalle abilerinin yaptığı şakayayımı hangisini

• Takma kafana

0|1
    0|0
    • 2ay

Abi nasıl takmayayım çıldıracam şu an

Yükleniyor...