Süslüman kelimesi sizce de saçma değil mi?

O kadar kelime varken neden kapalılara (hakkıyla kapanmayan) süslüman diyorsunuz çakma türbanlı de dandik tesettürlü de süslüman diyerek müslüman kelimesini alaya alıyorsunuz aslında tamam o kızları savunmuyorum ama sizinde böyle demeniz çok yanlış bide sadece kapalılara deniliyor müslümanım deyip öbür haltlar yiyenede densin o zaman.

Güncellemeler:
2ay Ben süslüman kelimesini müslüman kelimesine hakaret olarak görüyorum.

1|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu alaya almak olmaz bence. Olduğunu zannettiği şey ile çeliştiğini gösteren güzel bir benzetme..

1|0
    0|0
    • 2ay

Bence değil sanki siz müslümansınız da onlar değil erkeğinde süslümanı olur sürekli ben namz kılıyorum demekte süslümanlıktır hem hakkıyla kapanan her insanda edepli değil bazıları gösteriş için kapanıyor.

• 2ay

Tartışmıyorum bu benim fikrim çok gıcık bir kelime herkes hacı hoca kesiliyor bide çok abartıyolar herkes çarşaf ve ferace giymek zorunda onlarda uymadıklarını.

• 2ay

Çarşaf ve ferace giymeyi de savunmuyorum. Hatta çarşafa karşıyım. Kastettiğim ibadetin özünü değiştirip insanların islama yanlış bakmasına yol açanlar..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Deri dar pantolonu giyip türban takanlar için kullanılabilir bir kelime.

1|0
    0|0
  • türbanlı de dandik tesettürlü de süslüman diyerek "müslüman" kelimesini alaya alıyorsunuz.

Ulan güzel kardeşim... islama uygun şekilde kapanmayan Müslüman kelimesini alaya alıyor asıl

1|0
    0|0
    • 2ay

Bak süslüman kelimesi bana 2 şeyi çağrıştırıyor bir omüslüman kelimesine alayı ikinciside müslümanlıkla gösteriş yapanları sadece kapanmakla gösteriş olmuyor ki ben namaz kılıyorum şöyle zekat veriyorum diyende süslümadır benim gözümde.

• 2ay

Bizim okulda çarşaflı birinin sevgilisi var üstelik tesettür giyimleri çok pahalı

• 2ay

O da dahil

• ilk kez duydum valla bu kelimeyi 😒

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...