Şanlıurfa'da askerlik yapan, yaşayan birileri var mı?

Şanlıurfa'da askerlik sizce nasıldır? Güneyi suriye sınırına yakınmış. Çatışma çok çıkar mı?

1|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• şanlıurfaya defalarca gıttım ış ıcın şehır merkezı kesınlıkle cok guvwenlı net soyluyorum dıkkat et sanlıurfa sehrınde cok fazla teror olmuyor bır sırnak hakkarı degıl bol bol urfa kebapcı var sahane yapıyorlar

1|0
    0|0
    • 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ içim rahatladı çok teşekkürler :)

• 2ay

psıkopat hatun oncelıkle EİG ıcın teşekkur ederım dogru bende gordum tv lerde ama yıne ısrarla ınan soyluyorum şanlıurfa merkez bır dogunun dıger ılerınden kat be kat ıyıdır samımı soyluyorum endışelenme

• 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ rica ediyorum sna güveniyorum ozaman

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğuda en güvenli yer Urfadır hele bide şehir içinde bir yerdeyse ooo kebapp

çok şanslısın.

1|0
    0|0
    • 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ dha işte o belli değil acemiliktn geçecek orya hepsi toplnckmş ordan dağıtım olcakmış keike merkezde olsa valla şanslımıyım bilmiyorum

• 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ gördüm bizim acemilikten iki kişi rahat yere gitmiş bir benimki bide bir arkdaşı var oda konyada herkesi elazığa mardine siirte yollamışlar

• 2ay

sıkıntı yok.

• rahat

1|0
    0|0
  • urfadayım burda hiç öyle bisey yok burai garip bir yer hem sinirda hem antep diyarbakir gibi yerlere komşu ama daha 1 şehit bile çıkmadı

0|0
    0|0
  • Yok ya ne çatışması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağ gelen arkadaşım var çok şükür 😊

0|0
    0|0
    • 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ peki çatışma falan olmuş mu? Sağ geldi dediğine göre

• 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ olsundu sağol :)

• 2ay

Gizli üye piskopat hatuna önemli değil diyordu

Yükleniyor...