Sınıfımda duruşum nasıl sizce?

Ben böyle şeylere dikkat ederim sınıfta erkekler ayıgibi şakalaşıyorlar gülüşüyorlar fakat ben tek başıma bir köşede oturuyorum benimle konuşanla konuşuyorum sadece ya da derse katılıyorum. Sizde diger arkladaşlar için sınıfta asosyal olarak mı görünürüm. Ben öyle şakalaşan tipleri sevmem. espiri yaparsamda seviyeli olur. Bunlar anırıyor resmen. :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sanki kendini onlardan üstün görüyormuşsun gibi görünür çevrendekilere bu da çok havalı kendini ne zannediyor diye düşünüyor olabilirler benim de genelde aldığım tepkiler bunlar ordan biliyorum

0|1
    0|0
    • 2ay

sınıfta bayanlar var mesela öyle hareketlerde bulunmak istemediğimden dolayı yoksa zamanla ortam kurulur diye düşünüyorum. Şimdi havalı derken havalıyım ama asla kimseyi küçük görmem bir şey olsa yardıma koşarım yani.

• 2ay

Sesin güzelse neden olmasın 😊

• 2ay

Güzeldir. :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim Şu an icin bir sorun olusturmasada galiba sende biraz cekingenlik var bu bazi konularda sana engel olur, çekingenlik bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenlligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor.'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeşim uzun uzun yazmışsın emek vermişsin teşekkür ederim. çekingenlik yoktur bende.

• 2ay

Tamam kardes

Kızlar Ne Diyor 2

• Aha ayni ben :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Peki aldığınız tavırlar nasıl?

• 2ay

Benimle de çok sohbet etmek isteyen var ama henüz ben ışık yakmadım :)

• 2ay

Evet fazla yuz verme :)

• hayır iyi

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne yönden peki?

• 2ay

Ama senin düşüncen işte herkes istediği gibi davranır sananeki sana sınıfta konuşmadığın için yargılasalar hoşuna gidermi?

• 2ay

Ama normal bir davranış degil onu demek istedim. yoksa banane

Erkekler Ne Diyor 2

• evet seni asosyal olarak görürler. halbuki normal olan sensin.

0|1
    0|0
  • En iyisi o içli dışlı olma onlarla

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen bende öyle düşündüm.

Yükleniyor...