1 haftadır rusyadayım?

1 haftadır rusyadayım. ve öyle hayal ettiğiniz güzellikte ya da yakışıklılıkta insanlar pek göremedim. caddede yürüyorsun ya mesela tek tük çıkıyor. aynı türkiyede ki gibi yani. hiç hayal ettiğiniz gibi değil valla. bende yakışıklı erkek görürüm ümidiyle geziyorum ortalıkta ama yok yani tek tük görüyorum. ama rusyanın kendisi güzel gezmek için gelinebilir :D yani anlıycağınız rus kızı ya da rus erkeği diye tutturmayın hepsi abartı bunların. herkes gitsin kendi memleketinde ki insanlara baksın :D

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• ben de gittim. bir kere rusya güzel bir yer değil. o işi geç. moskova hariç her yer hakkari gibi. ayrıca evet rus erkekleri, rus kızları çok güzeldir gibi bir genelleme yanlış. her ülkede güzel ve çirkinler vardır. bu genellemeyi sadece finlandiyalı hatunlar için yapabiliriz

0|0
    0|0
    • 2ay

bu genellemeyi hiç bir ülke için yapamayız

• 2ay

kimseye kalmicam valla. girmem o işlere

• 2ay

hiç belli olmaz dur bakalım :D

En İyi Kız Görüşü

• Rus erkekleri yakışıklı olmalarıyla ünlü değiller zaten ama Rus kızlar güzel şimdi, hakkını yememek gerek. Tabii hepsi değil, güzel olanlar kadar çirkin ve ya sıradan olanlar da var ama güzel olanı gerçekten güzel olduğu için dikkat çekiyorlar ve ünleri var.1 haftada bir milleti gözlemlemek çok kolay değil. Bir kaç kere bir haftalığına gidip de aynı şeyi söyleyebiliyorsan bu daha gerçekçi olur. Çünkü güzel/yakışıklı görmek görememek rastlantısal bir şey. Seninle aynı haftada aynı yerde bulunan başka biri de senin dediğin tam tersini diyebilir.

0|0
    0|0
    • 2ay

ünleri s*xte iyi olmalarından geliyor genelde güzelliklerinden değil. güzelleri var mı var yani hiç yok değil. ama abartılı bir şekilde yok. genelde sıradan tipler görüyorum. arada karşıma güzel çıkıyor ve 1 haftadır her ortamda geziyorum

• 2ay

Tüm milletler Rus kızlarının güzel olduğunu kabul ediyorlar. Başka meselelerde de iyiler, sanat, bilim vs... Ama bu onların güzel oldukları ününü farklı bir yere çekmez sonuçta. Her konu kendi içinde değerlendirilmeli. Her ortamda gezmen illa güzel göreceğin ve göremezsen de ülkede gerçekten çarpıcı güzellikte kız olmadığı anlamına gelmez. Nedenlerini yazdım zaten.

• 2ay

bu yaşıma kadar çirkin bir rus kızı görmedim, 1 milyonda 1

Erkekler Ne Diyor 19

• eminim değildir

0|1
    0|0
  • Cunku 1 haftadır bütün güzeller antalyada tatilde. Konser vardı ondan geldiler. Çünkü kocaman otelde 600 e yakın Rus vardı hepside güzel yakisikli felan

0|0
    0|0
  • Sen rusya daki kluplere gitmedigindendir abartmiyorum moskova daki klupler bizim kluplere bin basar hele o kızların bakışı yeter klup değil sanki mankenlik ajansı;)

0|1
    0|0
  • türk erkekleri gibi tek tük dimi yakışıklı sayısı, peki bir kız olarak ne hissediyorsun, Ukrayna'da Rusya'da akşamları dışarı çık kızlara bir bak psikolojin bozulur

0|0
    0|0
  • Ama kızların hepsi senden güzel değil mi :) :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Egolu bir insan değilim ama gördükçe çoğundan iyi olduğumu düşünüyorum :D

• 2ay

gömmedim be. neden gömiyim. türk erkekleri gibisi yok benim gözümde.

• 2ay

Büyüksün :)

• bilinen seyler

0|0
    0|0
  • neresinde kalıyosun

0|0
    0|0
  • rusyanın her şeyi güzeldir, gideceğim ve gelmeyeceğim ileride ama camili bir yer bulmak lazım yoktur ama

0|0
    0|0
  • bulunduğun muhit iyi değildir ya da fazla turist olan biryerdir :D

0|0
    0|0
  • Barbara Palvin'e çirkin diyen Türk kızlarımız Rusya'ya gidince fikir değiştirecek değildi zaten :D

0|0
    0|0
    • 2ay

yoo çirkin demiyorum.. doğruyu konuşuyorum burda. güzel kızlar var yok değil ama abartıldığı gibi değil

• 2ay

Her geçen güzel olacak diye bir kaide yok. Fakat her ülkenin bir istatistiği olduğunu düşünüyorum.

• Neresindedin

0|0
    0|0
  • kendi ülkemdekilere bakıyom zaten

1|0
    0|0
  • onu bunu bırakta boş gelme, iki üç rus kızı kap gel hacı

0|0
    0|0
  • inadına RUS kızı !!

0|0
    1|0
    • 2ay

tamam ulan bir türk kızıyla sevgili olup evlendiğini falan görmüycem o zaman. bakmıycaksın bile :D

• 2ay

iyi anlaştık o zaman :D

• 2ay

of ya.

• :D dikkat et kuytu köşe yerlerde gezme votka içirip sarhoş edebilirler seni :D

0|0
    0|0
  • gözlük tak

0|0
    2|0
    • 2ay

gözlerim gayet iyi görüyor.

• 2ay

yok arkadaşımın yanına geldim

• 2ay

yapıştım rahatsız ettim senide kusura bakma

• saklanmışlar

0|0
    0|0
  • St petersburg damısın

0|0
    0|0
    • 2ay

Yuh nerden bildin

• 2ay

oo çok zekisin :D

• 2ay

Tesekkur ederim o sizin inceliginiz :)

• Önemli olan cinselliğe verdikleri önem 👌

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Biliyoruz bizim tipsizlere yabancı olsun yeter ki. Suriyeliler bile gözde olduğu bir ülkede ne bekliyorsun 😄

0|0
    1|0
    • 2ay

arap kızları hanım hanımcık oyüzden , s, z, n gibi kendini beğenmiş burnu havada ruh hastası değiiler

• 😂😂
    👍👍👍

0|0
    0|0
  • gördüklerin turisttir belki

0|1
    0|0
    • 2ay

herkes turist olcak değil ya

• Soru biciminde olmayan paylasim

0|0
    0|1
  • son cumlene katiliyorum :) ! Ve evet hepsi cirkin yaslaninca daha da cirkin oluyorlar

0|0
    0|1
  • Antalya sahilde hepsi çünkü bugün bir baktım türk göremedim valla

0|0
    0|0
  • Kim dedi ki sokaklarda taş rus kızları geziyor diye türkler inanıyor buna sadece 😂

0|0
    0|1
  • Aferin rusayadaysan bizene allah allah

0|0
    0|0
  • Evet oyle biliyorum babam hep rusyada calisir yillardan beri. kac kere gidip geldim. guzeller az. yakisikli hic yok.

0|0
    0|0
  • Hayalet gibiler la hic gulmuyorlar robot gibi suratlari var ajcjhxhdnd

1|0
    0|0
  • Bravoo

0|0
    0|0
Yükleniyor...