Çok ağır sorunlarım var yardım edin :( ?

Çocukken 9-10 yaşımda komşumuzun oğlu bana ağza alınmayacak kadar kötü bir şey yaptı (anladınız söylemek bile istemiyorum ellerim titriyor yazarken). O zaman nolduğunu bilmiyordum geçtim. Onlar taşındı gitti. Olayı öğrendiğimde 2 yıl odamdan çıkmadım her gün ölmek için dua ettim. Sonra olayı kabullendim ve yavaştan normal hayatıma dönmeye başladım. Unutmaya çalıştım. Tam döndüm derken bu yıl başında bizim okulda geldi. O unutmuştur bile naptığının. Her gördüğünde selam veriyor ben ise bakmamaya çalışıyorum. Ailesi polis ve 9 yıldır bizim şehrimizdeler. Her yaz tatilinde tayinleri çıkmadığı için küfür ediyorum. Sizce napmalıyım okulumu değiştiremem veya psikoloğa gidemem ailem bilmiyor. Artık yüzüm gülmüyor hayattan soğudum o her yerde ben unutmak istedikçe o daha da geliyor üstüme. 2. ailem olarak gördüğüm size danışıyorum.
Not: Troll değil çünkü böyle bir konu şakaya alınacak bir konu değil.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Eğer komşu oğlu o kadar kötü birşey yapıp senin hayatını zor hale getirdiyse Ailene söylemelisin ki ailen bir çözüm bulsun. Belki taşınırsınız veya okul değiştirirsin onun için annene söyle ya da babana

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcın olsun kardeşim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Önemli değil de

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyor mu sana yaptığı şeyi?

0|0