Tanimadiginiz bir kizla nasil tanisirsiniz?

Evet ayni mahallede oturuyosunuz
yalniz güzel vede zor bir kiz
bir gün bankta oturup denize bakarken gördünüz tanisin bakalim nasil ne yaparsiniz?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• ayy sapıkmısın, maaanyaak, defol be gibi cümleler alınacağı kesindir. Çok daha eskiden burada ve çeşitli sitelerde hollywood erkek starlarının pek bilinmeyen gençlik resimlerini benim fotoğrafım diye paylaştım, beğenmeyenlerin sayısı oldukça yüksekti. Hatta tanışma sitelerine o fotoğraflarla üye oldum tipim değilsin diyen bile çıktı. Arjantin'de yaşayan 55 yaşındaki babama Türk eş arıyoruz. Kendisi Kahve fabrikası sahibi, yabancı eşi vefat ettikten sonra depresyona girdi, hep bir Türk eş istedi. Geleceğinin teminat altına alacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Tabi ki sevgi önceliklidir. Lütfen bize bu email adresinden ulaşın, diye tipsiz bir 55 yaşındaki adamın elegant bir kahve fabrikası ve şehir fotolarını da ekledik mizansen olarak. yaklaşık 7 yıl önce. 20 yaşından 55 yaşına kadar 2.000 in üzerinde email gelmişti. Burada anlatmak istediğim, işin şovu ambalajı olmadan hiçbir kadın kuru kuruya tanışmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Topallayarak gidip ciddi bir şekilde bileğim burkuldu da oturabilir miyim derim :D

1|0
    0|0
  • Yanına giderim; İki kaşının arasına bakar ve sert bir ifadeyle; "Dikkat et oturduğun bank sağlam değil ayrıca belediyenin malı devletin malına zarar verme. Kalk çabuk oradan çökerteceksin. Öyle ki senin gibi güzel bir kıza şu tahta parçası dayanabilir mi? Kaldırabilir mi yüreği? Taşıyabilir mi?

0|0
    0|0
  • Gider selam verir oturmak için müsade isterim başka ne yapılır mk

1|0
    0|0
  • Selam verir tanışabilir miyiz diye sorarım.

0|0
    0|0
  • Zor insanlara yaklaşmaktan hep çekinmişimdir ama illa ki tanışmak niyetindeysem ve denize karşı oturuyorsa elime iki simit ya da pamuk şekeri alıp birini ona uzatabilirim.
    Ne de olsa aynı mahallede oturuyormuşuz, beni tanır :D

0|0
    0|0
  • Ben o işleri pek beceremem ya

0|0
    0|0
  • hayatta yanına gitmem. kesin trip atar canım

0|0
    0|0
    • 2ay

gerriekalıı*

• 2ay

Diyelim ki sempatik ama zor biri yani her erkege yüz vermiycek cinsten?
      Muhabbeti nasil acarsin
      Ayrica burcun nedir

• 2ay

açmam muhabbet falan. ne yapcam o anda. bikere yanına gidip oturmam lazım her şeyden önce. direk trip atar kezban. ben kendimi bu duruma düşürür müyüm be. akıllı adamım
      yengeç

• biliyor musun? bu denizin bir de diğer tarafı var orada da böyle şık bir kız oturuyor vaktiniz varsa sizinle küçük bir türk kahvesi içmek isterim

0|0
    0|0
  • selam diyerek otururum ve doğaçlamaya başlarım eğer selam dedikten sonra kalkıp gitmezse akşam yemeğini nerde yesek diye düşünmeye başlarım

0|0
    0|0
  • ay utanırım ben :(

0|0
    0|0
  • Ben hic beceremem bir kizla ilk konusmayi. He karsi tarafla bakisiyorsak ceaaret alirim ama kiz hic bakmiyorsa şansimi denemem bile. Ilk once karsi tarafdan bir işik almam lazim

0|0
    0|0
  • Hiç beceremediğim şey. Kesin söyleyemeden ölürdüm ben

0|0
    0|0
  • Tanismam. Is harici kimseyle basimiz bagli gonlumuz muhurlu 😄😳

0|0
    0|0
  • Selamun aleykum.

0|0
    0|0
  • Tanışmam.

0|0
    0|0
    • 2ay

Burcun ne ve neden tanismazsin?

• 2ay

Hahaha olmaz

• 2ay

Şimdiye kadar hiç öyle bir giriş yapmadım.. Denk gelirse olur, bunun için kasmadım yani hiç.. Hem reddedilmek hoşuma gitmez, benimle konuşması için ortada bir neden de yoksa neden konuşsun ki.. Ya da ben neden konuşmaya çalışayım :)

• İmkansız yanına gidemem

0|0
    0|0
  • Milletin karısından kızından banane

0|0
    0|0
  • Güzel bankmış sizin mi derim 😜😜😜

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayal kurmuyoruz
      Gercekte nasil davranip kizla tanisirsin?
      Ayrica burcun nedir

• 2ay

Aslan burcuyum... Tavlamaya gerek yok hoşuma gidiyorsa o banka evin balkonuna koyar beraber oluruz zaten

• Genelde onlar bulur beni komşumuz olduğunu bile onlar söyleyince anlarım

0|0
    0|1
    • 2ay

Genelinden bahsetmiyorum
      Egonu sisirme burda
      Yukardaki bir varsayim
      Ki senin tipini kim niye buluyomus anlamadim ya neyse

• 2ay

Demekki sorduğun soru şeklinde tanışmadığkmdan öyle yorum yaptım anladın mı yavrucuğum. Soruyu sorma şeklinden belli mahallede hoşlandığın biri var anlaşılan ama zeka seviyene bakılırsa pek ilgilenmez senle ;)

• 2ay

Uzatma soru sordun cevap yazdım diyaloğa girmeye gerek yok. Kendin gibi birini bul bolbol konuş ;)

• Halini hatrını sorar sohbet ederim bir dondurma çay vs ikram ederim öyle Tanışır ız :))

0|0
    0|0
  • Tanismam kalsin onla mi ugrascam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...