Karsi cinsle dostluk?

Karsi cinsle kurulan arkadaslik, dostluk bence daha guvenilir. Iki kiz cook nadir saglam dostluk kurabilir bence. Ya bir kiz digerini kiskanir, ya yuzune gulumser arkasindan saydirir yani kizlarin birbirini cekememe durumu ve menfaat durumu var. Yani bir kiz, bir erkege dostluk konusunda bence daha cok guvenebilir. Bence bir kiz ve erkegin dostlugu cok guzel. Sizce?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın kızlardaki kıskançlık çekememe durumu dostluğu önüne geçiyo

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim sadece 1 kere yakın arkadaşım oldu, kardeşim gibi görüyordum onu, ama o belli bir süre sonra ondan hoşlandığımı düşündü ve ben de arkadaşlığımı tamamen bitirdim. Mesafemi korumama rağmen böyle düşündü. O günden beri hep önyargılıyım ve mesafeli arkadaşlıklar kurarım, kızlarla daha rahatım daha yakın davranabiliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ilımlı bakıyorum ipin ucu kaçmadıkça.

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • dostluk iyidir ya kanma sen aksini söyleyenlere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 ev arkadaşım var biri kız diğeri erkek onunla kızla anlaştığımdan daha iyi anlaşıyorum. Tabi çocukluktan beri tanışıyoruz o da var tabi ama Kızla çok gereksiz kavgalar falan oluyor erkekler yine üften püften sebeplerle kavga çıkarmıyor

0|0
    0|0
  • Ben de erkeklerle daha iyi anlaşıyorum. Bazı kızlar çok ve gereksiz konuşuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...