Adanalılar hepsi mi arıza olur?

Arkadaşlar tepki çekecek biliyorum ama şu hayatta en büyük kazıkları Adanalı arkadaşlarımdan yedim. İnsanları kategorize etmeyi sevmem ama sanırım 'adanalı' diye bir şey var yaa. Artık kaçıyorum. Benzer durum yaşayan var mı?
iyi olanları ise genelde aslen başka memleketli.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yok öyle bir şey, ben çok seviyorum Adana'yı ve Adanalıları. Bende genelde iyisine denk geldim. Her yerin kötüsü var bu oraya has bir şey değil ki. Sana kötü niyetli insanlar denk gelmiş. Kestirip atma derim, gerçekten çok sıcak kanlı ve dürüst insanlar tanıdım ben orda..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• adanalı olmasına gerek yok adanada yaşaması bile yeterli kafası kırık olması için... havasından suyundan mı böyle oluyolar anlamadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiç Adanalılarla sıkıntım olmadı yamuk adam her ilde var bence ilin kedisiyle alakalı bir durum değil bu

0|0
    0|0
  • Bu tarz değerlendirmeler genelemedie ve herzaman her durumda doğruluğu yoktur. Bunu sizde biliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • bide adanılı adamla sevgili olan kız var ne mk bütün güzel kızlar serserirlerle çıkıyor bizim gibi cool çocuklar avucunu yalıyor :D

0|0
    0|0
  • sağlam adam çıkmaz ordan

0|0
    0|0
  • onlar adananin yerlisi degil...

0|0
    0|0
  • fellahtırlar ondan

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Hahahaha uc kagitcilar he

0|0
    0|0
  • Patliyor hepsi

0|0
    0|0
  • Orda okudum benden daha iyi bilmezsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen de mi böyle düşünüyorsun

• 2ay

Ya ben bunlar kadar kizlara aç millet grmdm kız arkadaşını yanında 10 dakka yalnız bırakmaya gelmez sarkarlar bu kadar güvenilmez

• Adanalıyım ama aslen Manchester doğumluyum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...