Çıkma Teklifi Ettim Reddedildim ne Napmam Lazım? Lütfen Yardım Edin?

Kızın mahallesine taşınalı 1 ay oldu ben kıza ilk görüste aşık oldum. Kız aksamları bazen dısarı çıkıyor arkadasıyla. Kız mahallede geziyorken arkadasıyla bende dısarıda onlara bakıyorum gidemiyorumda zaten ne zaman kızın yanına gitmeye çalıssam ellerim uyusuyor kalbim patlaacak gibi oluyor göğüs kafesim yanıyor kayaklarım titriyor hiç birsey düsünemiyorum sanki. Kızla nasıl konusacağımi bilmiyorum hic böyle birsey söylemedim hic sevgilimde olmamıstı bu arada ben 19 yasındayım. Daha sonra en sonunda gitti yanlarına iyi aksamlar dedim kızda iyi aksamlar dedi yanındaki kız biraz bizden uzaklastı biraz ben kızla tek basıma kaldım dedimki biraz konusa bilirmiyiz kız dediki önemlimi evet dedim dediki daha musait bir zaman konusalım ben tamam dedim kız tam gidiyor ken isinizi söylermisiniz dedim söyledi ve eve gitti. Konusuyorken gülümseyerek konusuyordu benimle...2 gün bekledim aksamları 2-3 gün sanra yine dışarı çıktılar ben yine gidemedim yanına. Sonra cesaretimi topladım ve gittim dedimki iyi aksamlar kızda iyi aksamlar dedi dedimki musait bir zaman konusalım demistiniz musaitmisiniz dedi musaitim ama ben sizin ne diyeceğiniz biliyorum galiba ben babamdan dolayı mahallade tanınan biriyim bu sekilde uygun olmaz gibisinde birsey dedi ve devam etti benim konustuğum biride var zaten dedi. Ben dondum kaldım hicbirsey diyemedim tamam dedim kız tam gidecekken dedimki soyadınızı öğrene bilirmiyim dedim dediki konustuğum birivar uygun olmaz gibisinden birsey dedi ve gitti ben 5 dkk olduğum yerde dondum kaldım ne yapabilirdim ki 30 dkk kaldırıma oturdum düsündüm yalan mı söyledi ne yapacağım simdi falan biliyorsunuzdur o durumu ben oturuyorken 2-3 kez benden biraz uzaktan geçtiler ben 30-45 dkk sonra eve gittim..

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Unutacaksın

0|0
    0|0
    • 2ay

Unutamıyorum ki hic aklımdan çıkmıyor

• 2ay

Kardesım herşey olacağına varır eğer olmuyorsa senin icin daha hayırlısıdır bende yasadım bınları biliyom yani acı çeken sen olursun

• reddettiyse zorlamanın bir anlamı yok unutucaksın :)

0|0
    0|0
  • 75 kuruş olanları da var 1 lira olanları da var.
    Soğuk su diye geçiyo.
    Onu alıp içiceksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...