Hayatımdan memnun değilim. Hayatıma neşe heyecan katmak için neler yapmalıyım?

Somurtkankedi7
Okulum bitti. Dgs tercihlerini bekliyorum. Kpss hazırlanıyorum. Sürekli evde durmaktan patlıyorum. Eskiden yaptığım hiçbir şey beni mutlu etmiyor. Farklı bir şeyler yapıp hayatıma farklılık katmak istiyorum. Bunları yapmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. Ailemle bir şeyler yapmam istiyorum ama onlar kendi hayatlarına o kadar dalgınlar gibi beni görmüyorlar. Teknoloji yüzünden hiç kimse kimseyi görmüyor. 2 gün önce küçük prens filmini izledim. Film resmen hayatımızı anlatıyor. O filmden sonra daha çok hayatımdan gidişatından mutsuz olmaya başladım. Hayatıma farklılık katmam için neler yapmalıyım ki mutlu olabileyeyim. Mutsuz olduğumdan içine kapanık asosyal biri oldum bundan rahatsızım.
Hayatımdan memnun değilim. Hayatıma neşe heyecan katmak için neler yapmalıyım?