Hafta sonu planınız nedir?

Yaptiniz mi bir plan nerelere gidiceksiniz yoksa sizde benim gibi çalışarak mı geçireceksiniz?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Saçlarımı boyayacagim. Cart kırmızı oldugu icin okul kabul etmiyor. Bende turuncu yapacagim bakalim ne degisecek. Plandan sayiliyorsa planim budur.

0|1
    0|0
    • Hani kılık kiyafet serbest bırakılmış dı ne değişmiş

• Salak saçma diretmelerden. Benim sac rengim beni alakadar eder giydiğim sey beni alakadar eder söylediğim söz beni alakadar eder kimseyi değil. Serbest gitsek okula jartiyer giyip gitmeyeceğim elbet ama forma giyipte gitmek istemiyorum bana ne giymem gerektiğini soylemelerinden hoşlanmıyorum sacim kırmızıysa ne olmuş yani insan değil miyim ya da saçı kırmızı olanlar kedi kesip müdürü dovmuyorlar. Kesinlikle çok baskıcı bir eğitim sistemi var temel sağlam değil temelden kastım eğitim ve eğitimciler.. temel sağlam olmazsa insanlarda insan olamaz. Egitilmiyorlar çünkü hayvan gibi buyuyorlar o şekilde yasiyorlar sacima giydigime karisacaklarina eğitim verseler daha hoş olur.

• Teşekkürler.

En İyi Erkek Görüşü

• Öğleye kadar çalıştık. Şimdi yatıyorum evde. Az sonra bir sayısal oynamaya çıkarım az dolaşırım falan.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ders çalışmak

0|1
    0|0
  • Yurttayım.

0|1
    0|0
  • Bu hafta uyuyarak gelecek hafta çalışarak

0|1