Genelevler neden var, burası çoğunluğu müslüman olan bir ülke değil mi, ahlaksızlığa zemin hazırlamıyor mu bu yerler?

Genelevler neden var, burası çoğunluğu müslüman olan bir ülke değil mi, ahlaksızlığa zemin hazırlamıyor mu bu yerler?

1|0
11|34

En İyi Erkek Görüşü

• aynen. unutma devlette onrdan para kazaniyor eminim

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• cunku musluman ulkelerde erkekler namussuz olmaya hakki var (tabi ki gercek islamda boyle bir sey yok)

1|0
    0|0
    • 2ay

Size tecavuz etmesinler diye genelevler varmis diyen insanlar var pes. Genelevler var ama tecavuzde var ustelik hicte kucumsenecek rakamlar degil peki bu nasil oluyor acaba? Yoksa genelevler olmasa herkes tecavuzcu mu olacak? ee o zaman butun erkekleri oldurelim o halde sorun cozulsun.

• 2ay

Bunlarin sebebi seksist olduklari icin boyle erkeklerden nefret ediyorum.

Bu arada eig icin tesekkurler :-)

• 2ay

Cinsiyetçi olanlarla iletişim kurmak bile işkence :D
      Rice ederim 😇

Erkekler Ne Diyor 33

• Genelevleri kapatalım da vatandaş bizi mi ziksin? - Süleyman Demirel.

En büyük ahlaksızlık insanların sürekli işine karışıp neyi yapıp neyi yapmayacaklarını belirlemeye çalışmak.

Genelev olmayan ülke yok bu Dünya'da. Geçiniz bu işleri.

1|0
    0|0
    • 2ay

Neden kadınlar için de genelevler yok Türkiye'de? Olan ülkeler var, ama burada yok?

• 2ay

Bana ne? Açsınlar madem, bu durum genelevlerin mevcudiyetini sorgulamamızı gerektirmiyor.

Müşterisi olacağını bilsin, birileri mutlaka açar, burda tantana edeceğinize 'Biz de genelev isteriz' diye birkaç yüz bin kadın toplaşın, illa birileri para kazanmak isteyecektir.

• 2ay

Toplum buna hazır değil!

• Katılıyorum. 👏👏👏👏👏

2|0
    0|0
  • cunku 18yasda evlilik sosyal baskisi yuzunden kotu goruluyor erkekde nefsim denen sey var genelevler olmasa tecavuzculer artar kendim icin soylemiyorum genel olarak durum boyle

0|0
    1|0
    • 2ay

Kadınların cinsel isteği yok mu sanıyorsun? Sadece erkekler bunu daha rahat yaşıyor, ihtiyaç diyorlar, kadınların ihtiyacı yok mu sanıyorsun?

• 2ay

Hayatının bir bölümünü kadın olarak mı geçirdin?

• 2ay

Eger oyle birsey olsaydi erkeklein zina yapmasi serbest olurdu (gerci zina yapmai icin kadin lazim yani sacma olurdu). Kadin ve erkeklerin cinsel arzulari esiitir (arastirmalara gore oyle). Kadinlar toplum baskisi yuzunden sizin gibi bunu rahat soylemezler sadece.

• arada sırf zina yapmak için yalandan nikah kıyıp vakit kaybetmeyelim diye

0|1
    3|0
  • KızlarSoruyor'daki Cinsel Yaşam bölümü için de bir eleştirin var mı?

1|2
    3|0
  • Ecevit 1997'de bunun cevabını gayet güzel vermiş bence..
    -Neden var kapatalım bence
    +Kapatalım da halk bizi mi s*ksin :D diyerek tarihe geçecek bir thug life yapmış yani.. :D

0|2
    3|0
  • Milletin dininden sanane

1|1
    1|0
  • Ah sivri zeka genelevlerin olması mı sana ağır gelip dokundu. Hergün insanları din kuran allah deyip sömürenler tecavüz edenler etmedi de bu mu etti
    Razamanda yemek yiyor su içiyor diye dayak yiyenler etmedi bumu dokundu
    Müslüman değil diye öldürülenler dayak yiyenler agır gelmedi de bu mu geldi

0|0
    3|0
  • Bu genelevleri kapatalım da bu vatandaş bizi mi sevsin demiş Demirel reis.

1|0
    2|0
  • burası işine geldigi kadar müsliman olanların ülkesi neden gidiyosun dediginde suçu cumhuriyetçi yönetime ve şeriatin olmamasına atarlar ama genel eve kombineleri vardır

2|0
    0|0
  • Abdülhamit açmış

1|0
    0|0
  • Bence taciz tecavüz konusunda emniyet kemeri gibi birşey.. Tabi oradaki kadınların hali bambaşka bir insanlık dramı o ayrı

0|2
    0|0
  • Olmaması gerekir ya sonra mesela tecavüzler vs de idam cezası gelse bence dengeyi kurarız hem genel ev olmaz hemde dışarda kötü şeylere kalkışanlar idamı görür kendine gelir arabistanda falan böyle galba.

0|0
    0|0
  • Napsın millet nerelere gitsin

0|0
    4|0
  • Aslında fazla ve ucuz olursa sapıklık belki azalır

0|1
    0|0
  • o zaman erkekleri beğenmemezlik falan yapmayın ilgi gösterin gitmesinler

0|1
    5|0
  • Sana tecavüz etmesin gitsin işini görsn diye var

0|2
    3|0
    • 2ay

Burada bir terbiyesizlik yok olacak olanları soyluorum ulkemiz seks in afrikası ve herkes biyerlere saldırıo hızını alamayan mektebe koşuo olmadıgını düşün bu sefer yolda gecene tecavüz ederler fuhusun ysak oldugu arap ülkelerine bir bak araştır tecavüz sucu nerlerde daha fazla sıralamada Türkiye yede bir bak bana terbiyesiz diyen terbiyeli olsa göt oğlanı gibi kelimeler kullanmazdı.

• 2ay

Tahminlerin yanlış yönde güzelim önyargıyı bırak

• 2ay

Senin müslüman olmaman diğerlerini etkilemiyor, çoğunluk olarak bakıldığında. Her neyse bişey de fark etmiyor zaten.

• bir bu konu kalmılştı karışmadıgınız

1|0
    3|0
  • Vermiyonuz çünkü :d

0|1
    2|0
  • genelevler kapatılmasın diyen bir grup var.. ankarada melih kapatırken bent deresini bunca delikanlı ananı mı becerikcek dediler melihe :)

0|0
    0|0
  • Oda bir ihtiyac

0|0
    2|0
  • Giden kendisi düşünsün yaptıgı hatayı milletin karısına kızına göz koymasında

0|0
    0|0
  • hangi müslüman ülke :)

0|0
    0|0
  • türkiye sözde müslüman bir ülkedir
    yoksa zina etmeyen namazını kılan yüzde 20 dir

0|0
    0|0
  • Genelevleri kapatalım da millet bizi mi? Süleyman Demirel haklı gibi.

0|0
    0|0
  • Millet ihtiyacını ordan hallediyo ne kadar müslüman bir ülke olsakda böyle şeyler oluyor dünya da

0|0
    0|0
    • 2ay

Kadınlar gitse neler olurdu acaba. Bu toplumun ikiyüzlülüğünden tiksiniyorum.

• 2ay

Biliyorum. O yüzden nefret ediyorum bu ikiyüzlü yaratıklardan. Benden mümkün mertebe uzak dursunlar.

• 2ay

Diyecek söz bulamıyorum ne desen haklısınız

• Gayri Müslüm lerde var bu ülkede

0|0
    0|0
  • Kapatılsın diyen kızlara malzeme çıkması için kapatılmalı bencede..

0|0
    0|0
  • Sokakta seni tecavüz etseler daha mı iyi KAR ZARAR hesaplaması

2|1
    3|0
  • sana yolda tecavüz etmesinler diye var

0|3
    3|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 10

• Burası çoğunluğu; kimliğinde İslam yazıp da dinden uzak insanların yaşadığı bir ülke.

2|1
    1|0
  • Genelevler olmasin da sana mi saldirsinlar 😃

0|1
    3|1
    • 2ay

Sevgili yapıp aşıgım deyip yine saldırıyorlar sizlerin rızalarıyla :)

• Ahlaksız bir toplumun ahlaksızca ve kolay yoldan para kazanmak için yaptığı bir kazanç. (Ahlaksız toplumdan kastım genelev işleriyle uğraşan insanlar.)

1|1
    0|0
  • en cokta sen gıdıyorsundur :D

1|0
    1|0
  • Giden cokki genelev var

0|0
    0|0
  • Ülkede ördek s. k. yorlar kanka

2|1
    0|0
  • Oraya giden kullanan çok olduğu için var heralde müslüman ülke diyoruz ama dinimizi tam anlamiyla yasamadigimiz kesin

1|0
    0|0
    • 2ay

Mini etekli kadın görünce şeytan muamelesi yapan itler muhtemelen oraya gidiyorlar.

• 2ay

Evet veya olur olmadık herkese yavsayip el değmemiş kız arayanlar falan

• Kim tam olarak Müslüman ki?

0|0
    0|0
  • Çoğunluğu ateist olan bir yer antik dönemden beri pek yok 😄 Evlilik öncesi ilişki yahudilik ve hristiyanlıkta islamdan çok daha büyük bir günah. Ama genelevler var. Aklı olan ibret alsın.

0|1
    1|0
  • Çoğunun müslüman olması bir şey ifade etmez. Sonuçta kimseyi kolundan tutup zorla götürmüyolar. Müslüman olmayan veya o günahı göze alan gidebilir. Onların hakkı sonuçta kendi tercihleri elinden niye alalım ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...