Mutsuzken ne yaparsınız mutlu olmak için?

Her gün aynı geçiyor işe git gel akşamları dışarı çıkmak gezmek bile sıkıcı geliyor farklı enteresan yaptığınız şeyler var mı hayatta?

0|1
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle sana önerim arkadaş grubu ile oyun oynanan yerlere gitmek, zaman çok daha keyifli geçer, sinema güzel ama sıkıyor, bowling çok keyif alırsın öğrenmesi de çok zor değil, göl ya da deniz kıyısı varsa gidip biraz yürüyüş müzik dinlemek iyi gelir

0|0
    0|0
    • 2ay

sadece pazar gunum var yapmak ıstıyorum ama yıne de ben zevk alamıyorum galıba depresyondayım

• 2ay

galiba birazcık öyle ama mesela hangi şehirde sen orda bisiklet turlarına ya da doğa yürüyüşüne katıl, nette günübirlik tur yapan firmalar var

• 2ay

oyle mı hıc bakmadım gıtmek lazım

En İyi Kız Görüşü

• Birseyler tüketildiği için sıkılıyor insan ben böyle olduğu zamanlarda her zaman yaptığım şeylerden soyutluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Aynıyım

0|0
    0|0
  • oyle bir luksum yok

0|0
    0|0
  • Ruh dinledirici müzik eşliğinde Resim çiziyorum şiir yazıyor beste yapıyorum kitap veya gazete okuyorum ormanda koşu yapıyorum ruh dinlediricimüzik eşliğinde ;9

0|0
    0|0
  • Mutsuz olduğum şeyleri düşünmem

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çekimine çıkarım

0|0
    0|0
  • çakı yap

0|1
    0|0
  • Geç odana tak kulaklığı son ses sevdiğin bir müzik aç hayal kur

0|0
    0|0
  • Bitter çukulata yerim

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman mutlu olmak için çabalamam mutluluk kendiliğinden gelen bişeydir

0|0
    0|0
    • 2ay

gelmıyorsa ya hıc beklıyorum beklıyorum gelmıyor mutlu olmak ıcın ılla sevgılı sart mı acaba :(

• 2ay

sen oyle mı yapıyosun sen cok mu mutlusun

• 2ay

Sürekli mutluluk diye bir kavram yok zaten ben ortasını yaşarım ne çok mutsuz ne çok mutlu aralarda gezerim :)

• Mirkelamm gibi koş

0|0
    0|0
  • Sevisirim

0|0
    0|0
  • relax takmam akışına bırakırımm

0|0
    0|0
  • Sevgiliniz varmı?

0|0
    0|0
    • 2ay

vardı ayrıldık saolsun aldattı

• 2ay

Hayat ilişkileriniz yolunda gitmediği için mutsuzsunuz hayatında değişiklik yap bir herhangi kursa yazdır kendini sevdiğin bir kaç şey varsa uygula kitap oku roman edebiyat polisiye psikoloji ile ilgili unutursun herşeyi Mutlu olursun yeniden

• tükenmişlik sendromu var ya gerçekten bir süre sonra hiçbirşey yapasın gelmio bende yaşıodum kendimi sanal alem de ki oyunlara verdim arkadaşlarla gez birrbir

0|0
    0|0
    • 2ay

o da sarmıyor arkadaslarımla muhabbet edecek bıse bulamıyorum bıle :(

• 2ay

sana çözüm üretemiyorum 404 not found error😂

• osururum epey rahatlatıyo

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...