Hayalinizi süsleyen yaşama imkanınız olsa bugün bavulları hazırlayıp uçarım dediğiniz şehir hangisi?

Nedenini de yazarsanız sevinirim. Ayrıca bunlar dışında bir şehir ise onu da belirtip yorumlarda nedeni ile yazarsanız sevinirim <3

• Sidney Hayalinizi süsleyen yaşama imkanınız olsa bugün bavulları hazırlayıp uçarım dediğiniz şehir hangisi?
    7% (1)14% (3)11% (4)Oy Ver
  • Londra Hayalinizi süsleyen yaşama imkanınız olsa bugün bavulları hazırlayıp uçarım dediğiniz şehir hangisi?
    29% (4)5% (1)14% (5)Oy Ver
  • New York Hayalinizi süsleyen yaşama imkanınız olsa bugün bavulları hazırlayıp uçarım dediğiniz şehir hangisi?
    21% (3)14% (3)17% (6)Oy Ver
  • Venedik Hayalinizi süsleyen yaşama imkanınız olsa bugün bavulları hazırlayıp uçarım dediğiniz şehir hangisi?
    21% (3)14% (3)17% (6)Oy Ver
  • Paris Hayalinizi süsleyen yaşama imkanınız olsa bugün bavulları hazırlayıp uçarım dediğiniz şehir hangisi?
    0% (0)24% (5)14% (5)Oy Ver
  • Rio de Janeiro Hayalinizi süsleyen yaşama imkanınız olsa bugün bavulları hazırlayıp uçarım dediğiniz şehir hangisi?
    7% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Tokyo Hayalinizi süsleyen yaşama imkanınız olsa bugün bavulları hazırlayıp uçarım dediğiniz şehir hangisi?
    15% (2)29% (6)24% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Nedenlerini de yazarsanız sevinirim :)

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Hepsi olur ama öncelik olabilir orada olacagım duruma baglı ama genede
    1-New York
    2-Londra

1|0
    0|0
  • Venedik

1|0
    0|0
  • tokyo nedeni ise kalabalığı seviyorum :)

1|0
    0|0
  • venedik diğer sehirlerin gürültüsünu cekemem bidaha

1|0
    0|0
  • Ben şehrimden mutluyum ADANA ŞÜKÜR 😊

1|0
    0|0
  • New yorku merak ediyorum olsa oraya giderdim zaten yurt dışı tecrübem var

1|0
    0|0
  • Senin istediğin yeri tahmin ediyim
    -Avustralya (Sydney)

0|0
    1|0
  • reykjavik

1|0
    0|0
  • Tokyo...

0|0
    0|0
  • Bu şehirleri bu açılardan görüyorsan filmlerdeki haliyle yaşıyorsan hangisinde olduğun farketmez ama Paris'te köhne bir evde oturup pis sokaklarından geçmek zorundaysan gitmenin bir manası Yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Her şehirde hemen hemen köhne ve pis sokaklar bulabiliriz. Hayal ettiğiniz diyorum zaten köhne yerleri hayal eden yoktur bu şehirlerin içinde yaşamak için diye düşünüyorum.

• Ben biraz seyyah gibiyim, öyle bir yerde uzun süre kalamam :), bavullarımı toplar tüm dünya şehirlerini ayrı ayrı ziyaret ederim

0|0
    0|0
  • Sinop mutlu sehir

0|0
    0|0
  • New York, California ya da Roma

0|0
    0|0
  • Oslo Norveç...

Doğası.. insanları... muzik... hayvanlar...

0|0
    0|0
  • ben italya ya kaçardım

0|0
    0|0
  • Ya en güzeli olan Norveç/Oslo Yok Diss atıcağım ama Disslike butonu yok :( :(

0|0
    0|0
  • Keşke nakit 2 tirilyon param olsa da tokyoya gitsem, bu kadar param olsun şimdi giderim hemen şimdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...