Kapat

Erkek olmak iğrenç geliyor?

Erkek vücudu, erkeklik organı, vücutta kıl çıkması gibi şeylerin bende olmasından rahatsız oluyorum.

Bendeki sorun nedir?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Herkeste kil cikiyor cok rahatsiz oluyorsan bence al. Özgüvensizlikten olabilir mesela kendi vücutunu begenmiyorsan.

0|1
    0|0
    • Erkeklerle yatma gibi fantaziler de kuruyorum.

• Kadınların saçlarını uzatmasından hoşlanmam, göğüslerinin büyük olması da yük, adet dönemi kötüdür.
      Kadın veya erkek kıyafeti giymeyi sevmiyorum (cinsiyet belirtmeyen kıyafetler tercihim)

• Hmm anladim

En İyi Erkek Görüşü

• Bende böyleyim, özelilkle kıl, zeka geriliği olan insanların laflarını çekemeyeceğim için almıyorum kılları. Erkeklik organı bende de aşırı uzun ve rahatsız edici. Vücut'tan pek şikayetçi değilim ama sanırım biz iki cinsiyetli doğduk. Melez diyebiliriz

0|1
    0|0
    • Kaşlarımı aldığım için dışlandım biraz.
      İki cinsiyetli olunca: hem sakal bırakıp hem saç uzatıp hem de makyaj yapmak gibi midir yoksa hem sakalsız hem kısa saç şeklinde cinsiyetsiz bir durum mudur?

• Bana kadın veya erkek denmesini de istemiyorum.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendini erkek gibi mi hissediyosun başka türlümü :D

0|1
    0|0
  • Epilasyon yaptır kıllarına

0|1
    0|0
  • Biseksüel ve aynı zamanda şey iki cinsiyetlisin

0|1
    0|0
  • kestir kurtul kardeş.

0|1
    0|0
  • Sirtin falanda mi kıllı?

0|1
    0|0
    • Hayır, kıl çok yok.

• Yanlış anlama yardımcı olmak için söylüyorum. bir psikiyatriye gitmeni öneririm biseye karar vermeden önce belki çocuk luktan kalma bisey olabilir.

• Olabilir

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• sehit olmaya calis

0|1
    0|0
  • Ergenliğe ilk girdiğim yıllarda kızları okadar ulaşılması güç buluyodum ki kız olmak istiyodum. Erkeklere lanet okurdum. O derece kız olmak isterdim. Ama sonra bitti tabi. Ve sen 25 yaşındasın.. O yaşın psikolojisini yaşamadığım için bilemem

0|1
    0|0
  • Psikolojik + eşcinsel yatkınlık + çevresel etken + nefret ve merak olabilirmi acaba? 😣

0|1
    0|0
    • Erkekler beni beğenmez diye korkuyorum.

• Sen iyi değilsin :)

0|1
    0|0
  • kızlar kıllı kel erkekleri sever böyle düşün

0|1
    1|0
    • Hmm, sevmesinler o zaman beni.

• ailenden yardım almanı tavsiye ederim
      ailen yardım etmiyorsa
      bizim yapabileceğimiz bir şey yok

• Tamam, teşekkür ederim.

• ona bakarsan kadınlarda da kıl çıkıyor ama bakım yapıyolar o zaman sende yap bu insanın doğasında olan bişey

1|1
    0|0
    • Kılları almaya çalışıyorum, hormon ilaçlsrı daha çok azaltır

• Ayrıca erkeklerle yatma fantazilerim de var

Yükleniyor...