Kapının önüne koyduğum köpek mamasını bir teyze alıp başka köpeklere veriyor, ne yapmalıyım?

Her sabah kapının önündeki yoğurt kabına bi' miktar köpek maması koyup, işe gidiyorum. Bu bana kendimi iyi hissettiriyor. Ancak hastalığım dolayısıyla 3 gündür işe geç gidiyorum ve bir teyzenin her gün benim koyduğum kuru mamaları aldığını görüyorum. Elimde 15 kiloluk açılmamış kuru mama ve açılmış ama içinde azıcık kalmış 2 paket mama var. Bu mamaları teyzeye versem mi? Sonra ben ne yapacağım bilmiyorum ama

2|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Yere dök mamayı alamaz ben öyle yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Mamanın yarısını teyzeye ver verirken gizliden alacağınıza isteseydiniz verirdim de utanır bir daha yapmaz sanırım 😊

0|1
    0|0
  • Vermelisin bence amaç karın doyurmaksa teyzede baska bir köpeği doyuruyor...

0|1
    0|0
  • Yani o da mamalari alip sokak hayvanlarina vermiyormu sonucta yoksa kendi kopegine felanmi veriyor?
    Sokak hayvanlarina veriyosa sorun yoktur yani

0|1
    0|0
    • 2ay

O yüzden kararsız kaldım ya bende :)

• 2ay

Haklısın, bir süre başka bir yere bırakmam çözüm olabilir. Teşekkür ederim :)

• 2ay

Rica ederim 😊

• Konuşmak gerekir

0|1
    0|0
  • Başımın gözümün sadakasina de ver abi😂

0|1
    0|0
  • Canını sıkma dimi kanka @CookerMan

0|1
    0|0
  • Ver teyzeye

0|1
    0|0
  • Köpekleri var sanırım ve mama alacak parası yok. Veya huyu böyle konuşmak lazım.

0|1
    0|0
  • 😂 teyze kime veriyor ki kendimi yiyor yoksa 😂😱

0|1
    0|0
  • sonuçta ikiside köpeklere gidiyor niye dert ediyosun ki

0|0
    0|0
  • Teyzeyi uyar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• vebal vebaldir o teyze öncelikle senin hakkına saygısızlık ediyor, sonra diğer hayvanların hakkını gasp ediyor, bence kibarca hanım teyzeyi uyarmalısın, yaptığının yanlış olduğunu ve neden bunu yaptığını sorgulamalısın, eğer gerçekten çok ihtiyacı olan başka bir hayvan var da onlar için alıp götürüyorsa elindeki mamaları ver gitsin.

0|1
    0|0
  • oda aklinca boyle sevap kazaniyor

0|1
    0|0
  • Kendi köpeğine mi veriyor?

0|1
    0|0
    • 2ay

Vallahi onu bilmiyorum işte

• 2ay

İşte koca yürekli adam :D