KYK YURTLARI :/ :/ >.< ?

Şuanda bir yurttakalıyorum 1. sınıfım^^ ama evdeki arkadaşlarla anlaşamıyorum hepsi uyuz ediyor beni bu arada kykda 2. yedeğim yani 3 ekim gibi bana çıkabilir. kyk güvence prası falan diyor hiç anlamadım bilgisi olan var mı her ay hem yurt ücreti hem de güvence parası mı vereceğiz bide kalanlar varsa rahat mısınız benim odam şu an iki kişillik memnununum evde 5 kişiyiz sizce kykya geçeyim mi yardımcı olunn lütfen >.<

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kyk rahatlığı yurttan yurda değişir hepsi değişik standartlarda ve fiyatlarda. Güvence parası derken depozitoyu kastediyor olmalı. Eğer devlet malına zarar verirsen o paradan kesilir. Yurttan çıkarken de paranı alırsın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• güvence parası depozito sadece tek seferlik yatıyor sonrası sadece yurt ücreti sabit.

1|0
    0|0
    • 2ay

kyk geçersem aileme söylemeyeceğim illa hemen ilk girişte mi verilmesi lazım diğer ay verilmiyor mu bu ay fazla harcama yaptım :)

• 2ay

evet ilk girişte kyk sana çıktığında yatırman gerekli o dekontla kyk yerleşirsin

• 2ay

tamam teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• 200 tl kyk ama saat 11de yurda son giriş hiç bulaşma bence :D

1|0
    0|0
  • yok girerken depozito verecen 1 seferlik. sonra okul bitince yurttan çıkarken alacaksın.

1|0
    0|0
  • Kyk var kyk var hangisinin çıktığına bağlı bazıları gerçekten çok kötü

1|0
    0|0
  • Orada dayak var, işkence var. Herkes perişan ağlıyor falan. Ama sen bilirsin tabii...

1|0
    0|0
    • 2ay

bu daha zor kmseyle konuşmuyorum hepsi soğuk davranıyor :( sıkıldım bunların nemrut suratını görmekten :/

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...