Bu sayfadaki kizlarin bir cogunun sahte profil olduguna inanmak istiyorum. Sizlerde ayni fikirde misiniz?

Genelde sorulara ve yorumlara baktigimda, edepten namustan sadakattan cok cok uzak paylasimlara denk geliyorum ve buda ulkemizin ne kadar igrenclestigini gosteriyor. Paylasimlarin cogunda yatak muhabbeti ve ahlaksizca yapilmis ve yapilmasi arzulanan beyanlar...
Ulkemiz ne zaman boylesine kirlendi ki?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Öyle biri değilim, olanlar vardır elbette. Genelleme yapmayın...

0|1
    0|0
    • 2ay

genelleme yapildiginda oran cok yuksek oldugu icin yapmak zorunda kaldim. sizler azinlikta kalan kisimda olmalisiniz. Malesef kurunun yaninda yasta yaniyor...

Kızlar Ne Diyor 3

• Simdi burda 3-5 kişi bunu yapıyor diye bizim ne suçumuz var

0|1
    0|0
  • Zaten namus kavramı sadece kadınlar için geçerli. Erkek istediği boku yiyebilir, hiç sıkıntı değil.

0|0
    0|0
    • 2ay

Erkekler icin oyle bir imtiyaz oldugunu bilmiyordum varsada ilgilenmiyorum ancak belirtmek istedigim sey, erkegin sorumlulugu farklidir kadininkisi farklidir. Eminim ki ayni igrenclikleri yapan erkekleri cekici bulan veya aile reisi olarak tanimlayan kimse yoktur. Kadinin semboludur temizlik, edep...

• 2ay

Aynen kadın temiz olsun, edepli olsun. Erkek sabahtan akşama kadar her haltı yesin. Ne de olsa onlar erkek.

• 2ay

teknik olan erkek olmalari "Adam" oldugu anlamina gelmiyor...
      o tur yasam tarzini benimsemis hic kimsenin, alkis tutulacagini dusunmuyorum ancak kadinlar ahlak timsalidir ve onlarin yetistirdigi evlatlar gelecegimizi belirledigi icin burada kadina dusen sorumluluk daha agirdir. oysaki namus kavrami her iki cins icinde gecerlidir...

• Yeni ergenler bozuyor nesli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen buraya bakip umudunu kesme.. marjinal olmak isteyen tiplerin paylasimlari seni karamsarliga dusurmesindusurmesin... onlarin fantezilerini dinliyorsun sadece yaptiklarini degil.. bircogu daha taharet almayi bilmiyor

0|1
    0|0
  • Sanki önceden çok temizdi mk. Eskiden herkes herşeyi saklar ve yokmuş gibi davranırdı.

0|0
    0|0
  • Eskiden de vardı o bozukluklar, ama bu kadar ortada değildi. Gizli saklı olurdu. Lisede duyduklarım yanında burada yazılanlar bir şey değil.

0|0
    0|0
  • oyle zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...