Arkadaşlar illere göre insanları değerlendirir misiniz?

Örneğin İstanbullular çok sapık ve egoist
İzmir'in insanları sıcak vs gibi yorumlarda bulunur musunuz?Arkadaşlar illere göre insanları değerlendirir misiniz?

Evet gördüğünüz gibi farklı kültürler yorumlarınız nedir?

0|1
12|1

En İyi Erkek Görüşü

• boyle birsey mumkun mu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya bikere Şanlıurfa liym ve şehrimin insanlarından söz etmek gerekirse çok sıcakkanlı ve cok medeni insanlardır ama başkaları tarafından şehrim hakkında kötü şeyler soleniyoo orda hep kürt ler var denilio
    bn kürt türk ayrimciligina karşıyım ama urfa da Kürt çok az var coğunlugumuz türk ve medeni insanlariz o yüzden sehrime laf soyleyenin gelmisini geçmişini sikerimm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 11

• Hiç sevmem şöyle bölgeye göre insanları tanımlamaya çalışanları. Fabrika çıkışlı mıyız ya hu? Doğduğumuz yere göre mi huy edineceğiz?

0|0
    0|0
  • İstanbul'da onlarca farklı zümreden insan yaşıyor, öyle bir prototip çıkarmak mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Ya kişiden kişye değişiyor genelleme yapmanın mantığı yok.

1|0
    0|0
  • Yapmam

0|0
    0|0
  • Benim Annem Karadenizli babam italya Roma göçmenler Düzce li babam tarafi sakin ama annem illlah ettiriyor çok inatçılar baş edemiyorum artık sen düşün

1|0
    0|0
  • istanbullular neden sapik ve egoist ahaha cok sacma, degerlendiririm ama ona gore da yargilamam bireyi.

0|0
    0|0
  • Doğu'lular çok doğallar, ponçik insanlar <3 :)

1|0
    0|0
  • evet değerlendirilirdi ama günümüzde kültür iç içe karıştı biraz zor olabilir

0|0
    0|0
  • ben yapmıyorum ama yozgatlı olduğum için bana karşı hep önyargı yapanlar oluyor

0|0
    0|0
  • Ankara'daki insanlar çok soğuk derler

0|0
    0|0
  • Adanalilar olarak bizim kafamizdan kimsede olmadigini dusunuyorum cok matrak insanlariz

0|0
    0|0
Yükleniyor...