Hem Milliyetçi olup hemde aşırı Erdoğanı seven biri hakkında ne düşünürsün? Milliyetçiyim ama Erdoğansız olmuyor. Anket?

Ben aşırı bir Türk Milliyetçisiyim. Atatürkü çok severim. Türkçülerle yürüyüşede katılırım vb vb. onları severimde. Ama ve ama ben çok aşırı şekilde <3 Tayyip <3 hastasıyım. Ve ondan dolayıda oyumu akpye atıyorum. Milliyetçiliğimden baskın hale geliyor bu Erdoğan sevgisi bazen. Ama 3 mayıs 29 ekimde Türkçülerle yürüyüşe katılırım. Bana dışarda biri soru sorsa. Görüşün ne dese ben milliyetçiyim desem facemde bu Erdoğancı Akpli der. Bu seferde facemdekiler beni görse aaa bu Erdoğancı akpli der. d. d. d. <3 Tayyipi <3 çok seviyorum ve bu yüzden böyle karman çorman suriye gibi siyasi görüşüm. Hem Milliyetçi Hemde Tayyip hayranıyım yorumun ne olur böyle birine. Ama Tayyipte kendini sevdiriyor yaa. Nasıl moodyse sinirleniyor. Diyorki el beden hareketiyle bunların cebine 3 5 kuruşu koy istediğin notu al. Ben Tayyipi ümmet, din için değil mert, milliyetçi, vatanını sevdiği için seviyorum. Zaten suratında bir nur var tatlı bembeyaz bir adam. Mesela Tayyipi sevmese bile onun hakkında doğru düzgün konuşmayan bir Türkçü bile benim gözümde bir küryt statüsüne sahiptir. Ama bu durumda dahi tolerans tanıyabileceğim Türkçü dostlar var yinede. Aşırı seviyorum layn bu TAYYİPİ.

18 yaşından önce chplilere inanıp bu adamı desteklemez ve sevmezdim. Ama 18 yaşından bu zamana kadar çok seviyom bu lideri. Videodaki 2.34 ve 2.54 arasını dikkatle izleyiniz.

  • YORUMSUZ
    29%(2)66%(19)Oy Ver77%(17)
  • DOĞAL OLABİLİR
    71%(5)34%(10)Oy Ver23%(5)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...