Suriyeli Vatandaşlardan rahatsız oluyor musunuz?

Tiksinen lanet okuyan var mi 😀 ?

Güncellemeler:
2ay Görüşlerı alalım?
2ay Güncel Canlar !!!

0|0
19|15

En İyi Kız Görüşü

• Hayır ama bazen cidden çok kötü kokuyorlar. Bunu da yaşam şartlarına bağlıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Tiksiniyorum , korkutorum , istemiyorum ama lanet okuduklarım hiç kız görmemiş gibi bakan , elinde çocuğu arkasında iki karısı olanlar...

0|1
    0|0
  • tiksinme yok onlarda insan bazıları varki sanki biz savaştan çıkmısız onlar senelerdir burdalar onları sevmiorumm

0|1
    0|0
  • Hayır olmuyorum

0|1
    0|0
  • Ya niye olsun, ben bu sene gordum bikac tane hep çalışan çocuklar falan.. kötü oldum ya onları gorunce yani kötü olmak değilde insan acıyo :( belki bizde savaş falan olsaydı belki bizde sırf çocuklarımız için gidicektik? Yani böyle dusunmeyin onlarda insan. Egerki size bir kötülükleri dokunduysa o zaman tiksinin. en fazla ne yapıyorlar ki hem para dilenmiyolar mi?

0|0
    0|0
  • Tiksinme degil iyisine lafım yok ama kötüsü bulsun cezasını

0|1
    0|0
    • 2ay

bizim milletimiz bile daha yeni yeni adam olmuşken bir de bunlar çıktı kadın görmemiş gibi tavırlar sosyal hayatı bozmalar. ne ararsan bunlarda sude. yapma gözünü seveyim.

• 2ay

tamam o zaman sadece kadın ve çocukları alsaydık erkeklerin ne işi var kaçacaklarına ülkeleri için savaşsalardı.. ayrıca hediye almayı da çok severim..

• 2ay

@REDHOTLİNE07-4 kesinlikle erkekler konusunda katılıyorum bak, bende ne güzel

• hayir kardeslerimizden rahatsiz olmuyorum

0|1
    0|0
  • Onlardan değil ama onlara verilen imkanlardan rahatsızım. Örneğin ben kykdan 400 lira burs alamayıp koca bir borcun altına imza atarken yıllardır burada olduğu halde özel imkanlardan yararlananan, 1700 lira burs alan bir Suriyelinin benden ne eksiği ya da fazlası var? Aynı şey Almanların oradaki Türklere düşman olmasına neden olmuştu, yani normal bir tepki benimkisi...

0|0
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Yani onlarda mecbur oldukları için gelmişler buraya bize sıginmislar neden ole bişi yapalım yapanlarida burdan kiniyormm

0|0
    1|0
    • 2ay

sen savaş alanını terkeder misin? bu ulkede aynı durum olsa.

• 2ay

Oda dogru ama buradalar diye onları hor goremeyizz

• 2ay

haklısın

• Tabii ki hayır!!!

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • hayir tabi ki onlarda bizden.

0|0
    0|0
  • İğrençler yedikleri kaba pisliyolar. Gaziantep kilis tarafında kaç tane çocuğa tecavüz ettiler. Hatta yeni 8 yaşında erkek çocuğunu kaçırıp tecavüz edip kuyuya atmışlar. Basına yansımıyo hiçbiri halk ayaklanır diye. Nefret ediyo oranın halkı artık.

1|0
    0|0
  • evet var..

0|0
    0|0
  • Kötü kokuyorlar

0|0
    0|0
  • Beni tarif ediyorsun

0|0
    0|0
  • Bazıları cidd

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• IRkçı değilimdir ama kimse kusura bakmasın ülkesinde ki savaştan kaçan adamdan hayır gelmez, onların savaşması gereken yerde benim kardeşlerim savaşıyor ve şehit düşüyorlar onlarsa burada yokluk içinde hızla üremeye devam ediyorlar, kürt sorunu yetmedi bir de bunları topladılar başımıza, sonra kandırıldık... Yok öyle bir şey abi.

1|1
    0|0
  • Evet, istemiyorum, savaştan kaçanlardan hayır gelmez.

0|1
    0|0
  • Ben bela okuyorum
    Yaratık gibiler

0|1
    0|0
  • hayır...

0|1
    0|0
  • iyi tanıdıklarım var

0|1
    0|0
  • Onlardan değil onları ülkeye sokanlardan rahatsızım.

0|1
    0|0
  • insanlar zulümden kaçıp bizlere sığınmışlar. Bizim gibi insanlar neden tiksinelim.

0|1
    0|0
  • Hayır varsa o kibirle cennet yüzü göremez

0|1
    0|0
  • Erkeklerinden evet soytarilar

0|1
    0|0
  • Sevmiyo

0|1
    0|0
  • olmayik

0|0
    0|0
  • hayır rahatsız olmuyorum

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Tiksinmedim ama buraya gelip ozguvenlerinin bizden cok olmasina sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • rahat yürüyemiyoruz artık dışarıda

0|1
    0|0
Yükleniyor...