Çok kuvvetli rakibini yerden yere vurabilen erkek nasil olunur?

S. a :)) Soru sacma gelebilir , fakat önemli bir konu, ben 1.95 boylarinda yumruk yumruga kavgada hicbirzaman yenilmeyen biriyim ama zayif oldugum icin kimle teke tek ciksam hemen belimden sarilip dusurmeyr calisiyor rakiplerim. Bunu basariyorlarda , dun oyle bir konu oldu once 5 kisiyle kavga ettim dayak yemedim, yarim saat sonra rakiplerden birtanesi ben cesmede su icerken boynumu kitleyip yuzumu yumruklamaya basladi ayiranlar hep beni tuttu onu tutan olmadi , ardindan bir arkadasimi cagirdim , cocuklari getirdi teke tek ciktik, hizli ve seri sekilfe gardimi kaldirip 5 6 tane yumruk salladim kaciyordu sarilmaktan baska yolu yoktu ani bir hareketle yakaladi dusurdu, duserkende bukez ben onun boynunu kitledim kafasi altimda kaldi cikamadi orda bitti kavga, ardindan surekli agirlik calisan ve hic bir ilac kullanmadan vucudunu sisiren arkadasim 5 ini birden duman etti hepsi geri vites yapti, benim kavga ettigim cocukla birini daha cekti kavga ettigime kafa atti cocuk gitti otekine yumrukla takla attirdi yerden yere vurdu yerde cocugun sacindan tutup kafasini dizine yaslayip yuzunu tokat yumruk manyagi etti birakti, Okadar saglam olabilmek icin ne lazim? Mesela bana sarilan oldugunda onu alip top gibi firlatacak guc lazim.

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...