Çok kuvvetli rakibini yerden yere vurabilen erkek nasil olunur?

S. a :)) Soru sacma gelebilir , fakat önemli bir konu, ben 1.95 boylarinda yumruk yumruga kavgada hicbirzaman yenilmeyen biriyim ama zayif oldugum icin kimle teke tek ciksam hemen belimden sarilip dusurmeyr calisiyor rakiplerim. Bunu basariyorlarda , dun oyle bir konu oldu once 5 kisiyle kavga ettim dayak yemedim, yarim saat sonra rakiplerden birtanesi ben cesmede su icerken boynumu kitleyip yuzumu yumruklamaya basladi ayiranlar hep beni tuttu onu tutan olmadi , ardindan bir arkadasimi cagirdim , cocuklari getirdi teke tek ciktik, hizli ve seri sekilfe gardimi kaldirip 5 6 tane yumruk salladim kaciyordu sarilmaktan baska yolu yoktu ani bir hareketle yakaladi dusurdu, duserkende bukez ben onun boynunu kitledim kafasi altimda kaldi cikamadi orda bitti kavga, ardindan surekli agirlik calisan ve hic bir ilac kullanmadan vucudunu sisiren arkadasim 5 ini birden duman etti hepsi geri vites yapti, benim kavga ettigim cocukla birini daha cekti kavga ettigime kafa atti cocuk gitti otekine yumrukla takla attirdi yerden yere vurdu yerde cocugun sacindan tutup kafasini dizine yaslayip yuzunu tokat yumruk manyagi etti birakti, Okadar saglam olabilmek icin ne lazim? Mesela bana sarilan oldugunda onu alip top gibi firlatacak guc lazim.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sırt çalış. Beslenmene dikkat et. Bu senin güçlü olduğun vs olduğun anlama gelmez sadece hızlı ve çevik olduğun anlamına gelir ve bu senin için bir avantaj. Zaten boy avantajında var. Senin yapman gereken sırt çalışmak.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bacak sirt omuz kol? 7 8 ay sonra bu benim cok asiri saglam olacagim anlamina gelir degil mi , boksa falan da gidim mi spor calisirken, ayrica Protein tozu kullabsam erkenden kaslanmak icin bir faydasi olur mu yoksa kullanmayimmi

• 2ay

Valla kullanmanı önermem. Ama dana tavsiyem sırt çalış sırtın dayanıklı olmalı zayıf isen. Karbonlu yiyecekler yeme.

• 2ay

1.95 boy , 75 kilo falan , cok saglam bir goruntum gucum var yumrugum da drek yuzu patlatiyor ama dusman sarilirsa o kavga bitmistir devam etmez

• Ağır olman lazım vucüd çalış boy zaten var kiloyu 125 e çıkar cucüt çalışarak çıkar yağlanma vs bişey olmaz vucüdün şişer kaslanır zaten kime vursan bayılır

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen oyle kardesim kilo alsam kimse duramaz karsimda tabi o kiloyu kasla almaliyim ozellikle bacak sirt omuz onemli

• Bu bitirim ayaklarını bırak bence. Senin gibilerinin sonu ya mezar ya da ceza evi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...