Sizce Türkiye'de yaşayan erkekler, kadınlara nasıl davranılması gerektiğini biliyor mu?

Sizce Türkiye'de yaşayan erkekler, kadınlara nasıl davranılması gerektiğini biliyor mu?

• evet
    8% (10)34% (32)20% (42)Oy Ver
  • hayır
    92% (109)66% (62)80% (171)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

• Genel olarak bilmiyor, ben bir yabanci hayranıyım. Yabancılar daha iyi genelde ama çok iyi erkeklerimiz de var onlarin hakkını yemeyelim.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlışlıkla soruyu okumadan evet dedim dalgınım bence sevgi ve hoşgörüyle davranmalı bir köpeği ve kediye gösterdiği hoşgörüyü kadınlara göstermeyen öküzler var durum o kadar vahim

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yanlışlıkla evet'e bastım Hayır tabiki de bilmiyor bilseydi bu kadar şiddet ya da bosanma olmazdı. Kadınlar melek mi diyeceksiniz Hayır değil ama erkeklere nazaran daha olculu davraniyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Psikolojik şiddete ne demeli? Fiziksel şiddetten daha tehlikeli bir şiddet uyguluyorsunuz. Beş para etmez varlığınızla milleti deli ediyorsunuz.

• 2ay

Yoo yorum yapan tüm kadınlar soruyu soran kadını savunmuş. Ben o fotoğrafın suç olduğunu söylediğim icin bana da saldırdı kevaşeler. Kadın işte bu nedenle değersiz. Sizi kısıtlayan gene sizlersiniz.

• 2ay

@AizenSousuke bu kisilik meselesi bende yorumladim her insan bir degil diye ve evet suc bu ama bunun maalesef farkinda degiller

• Yeni jenerasyon biliyor kesinlikle. Ama eski kafalar maço dünyasında hala

0|0
    0|0
  • Tabikide Hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Eğitim yok bilgi yok bu konuda zaten bir batı modernizmi ve Arap kültürü karışık aldı başını gidiyor bizi maf etti. Ülkedeki herkes kafayı yedi sağolsunlar millet küçük şeylerden birbirini bıçakliyor Çoğunlukla erkeklerde hata ama bazı kadınlarda da hata yok değil anlayışsız kütük olan hanımlar laftan anlamaz aldatan kişilerde insanı tahrik etmiyor değil ama eğitim şart

0|0
    0|0
  • Gerçekten bir kesinimiz çok kaba, görgüsüz, anlayışsız ve kötü olabilir ama kadın haklarının ilk verildiği ülkeler arasındayız. Ayrıca kadın haklarıyla ilgili farkındalık her geçen gün artıyor.

1|0
    0|0
  • çoğu keko :D ama türk kızları da kaba saba adamlardan nedense kopamıyor :D erkeksi çekici geliyor sanırım kezbanlara

1|0
    0|0
  • Kişilik meselesi. Kisiden kişiye değişiyor. Genelleme yapmak gerekirse nasıl davranıldığını biliyoruz.

0|0
    1|0
  • hayır bilmiyor

0|0
    0|0
  • Sahi kadınlar, kadınlara nasıl davranması gerektiğini biliyor mu? Kadınlar bireysel haklarının ne kadar farkında?

1|0
    0|0
  • Bilende var bilmeyende var
    Ama kadınlar hakkettiği değeri görmüyor o ayrı konu

2|0
    0|0
  • Kadınlar kadın olmasını bilsin. Sonra erkekler nasıl davranacağını öğrenir. Aptal dizilerdeki serseri tiplere aşık olan, paralı erkeklerin altına yatan kevaşelere iyi davranmak gibi zorunluluğu yok hiçbir erkeğin.

0|0
    1|0
  • Simdi bunu turkiye diye genelliyemezsin fakat cahil cuheylada cok var

0|0
    0|0
  • bu resme kesinlikle katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Evet, it gibi davranacaksın

0|0
    2|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Çoğu yanlış bilgilerle kızları etkilemeye çalışıyor. Buda benim işime geliyor bırak bilmesinler :D

1|0
    0|0
  • Hayır malesef

0|0
    0|0
  • Kesnilikle bilmiyor
    Bkz:Kezbanlar :)

0|0
    0|0
  • Essek hosaftan ne anlar?

0|0
    0|0
  • Evet biliyor. Kadınlar ne istediğini bilmiyor. SORUN BU!

0|0
    1|0
  • Her toplumda vardir kendini bilmez sadce Türkiye de degl.

0|0
    0|0
  • Instagram dm den nbr yazan lavuklar var hala daha ne bilmesi kör cahil %90 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...