Türk kızı diyerek genelleyen erkeklerin derdi ne?

Bana göre erkekler eski sevgilisinde beğenmediği her şeyi Türk kızı adı altında anlatarak diğer erkeklerin onayını alma çabasında. Sizce amaçları ya da amacınız ne?

Güncellemeler:
2ay Türk erkeği ve bütün erkekler genellemeleri de eşit oranda saçma, kızların böyle genellemesindeki amacı da merak ediyoruz...

3|1
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmaktırlar yabancı dizileri çok izliyorlar ve ya yabancı kızlar biraz daha hafif meşrep olunca eğlenmelik oluyorlar ya. Hadi gidin onlarla evlenin bakiim. Efendim haaa yemiyor mu boynoz yerlerimi kaşınıyor 😌

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tek derdin bu olsun. 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu daha başlangıç, mücadeleye devam ✊

• 2ay

Çürümek değilde yorulunca durulursun. 😂
      Her şey gönlünce iyi geceler.

• 2ay

İyi geceler 😊

Erkekler Ne Diyor 32

• Ben irkimi seviyorum ve esim Türk olmamasina ragmen, tam bir Türk kültürü asigi ve Türk pasaportu alma hakki dogdugunda kendi vatandasligini iptal edecek...
    Kendisi AB ulkesi vatandasi...

1|0
    0|0
  • Ya aslında türk kızı olayı şöyle. Kızların istekleri cok fazla yani gönülleri hep büyük kendi olamadıkları şeyleri karşısındakinde arıyorlar bu yüzden de erkekler cephe almış durumda kızlara. kızlar biraz daha normal davransalar istekleride ederleri kadar olsa sorun olmicak ama günümüzdeki ergen dizileride buna izin vermiyor salakça konularla ve güzel kızlar güzel erkekleri oynatarak zengin fakir ilişkisini işliyorlar ve toplum iyice yozlaşıp bozuluyor bundan en cok kızlar izlediği için böyle şeyleri kızlar bozuluyor olay bu. yoksa bizde özledik YEDİ NUMARAYI izleyen nesildeki kızların samimiyetini alçakgönüllüğünü...

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben sizin yakındığınız hiçbir şeyi yapmıyorum, eğlenceli, trip atmayan, ortama uyan, bağımsız bir kadınım. Ama bu sefer de tüm gün trip yiyorum, karşımdakiler kıskançlık krizlerine giriyor, sürekli bir gönül alma ritüeli beklentisi var. Erkeklerin Türk kızlarında yakındıkları her şeyi bana yapması ironik... Bence kadınlar kadar erkekler de ne istediğinden bir haber

• 2ay

orasıda öyle tabiki. ama ilişkilerde güven olmazsa bunlar oluyor işte bir ilişkide güven olunca huzurdan başka birşey olmuyor orda keşke sizde de olabilse yoksa yıpranırsınız

• Sitede Türk erkekleri Türk kızlarını beğenmiyor, Türk kızları Türk etkilerini beğenmiyor. Bilmiyorlar ki sonunda her iki tarafta birbirine kalacak.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben yoz olmayan insan arayışındayım, yabancılarla haşır neşir oldukça ülkemin insanını öpüp başıma koyayım diyorum...

• Genelde amerikan ve avrupa özentisi olan (asyalı özentisi , animeci) asosyal ya da bir kızdan tepik yemiş boş erkeklerdir bunlar takmaya gerek yok kısaca s. et

2|0
    0|0
  • Beyin yok onlarda.

1|0
    0|0
  • Türkü başka hiçbir ırka değişmem.

2|0
    0|0
  • Onu diyen erkek poposunu yesin Türk hatunlarınin

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim olmadı bilmiyorum her kız aynı değildir elbet

1|0
    0|0
  • Genelleme saçma bir eylemdir.

1|0
    0|0
  • Guru iftira

1|0
    0|0
  • Sizi mahvetmek yihahaha yaşasın kötülük

1|0
    0|0
  • Bazı davranışlar tamamen size özel ama. O yüzden.
    Ya da bazı şeyleri çok aşırı derecede yaptığınız için o genelleme yapılmış olabilir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne gibi mesela?

• 2ay

Kardeş Türk erkeklerinden çoğu abaza yani gelene geçene yazıyorlar sadasadsa

• 2ay

@Yonces kesinlikle böyle bir düşüncem olmamıştı 😂 ama abaza abazadır, menşei yok ki bunun. Yabancı erkeklerde de aynıları var, oran da hiç öyle azımsanacak boyutta değil. Bizde o kadar yapışan olmuyor en azından 😒

• Erkekler işte

1|0
    0|0
  • Mal turk kizlari da biz napalim :D

0|0
    1|0
  • cogu cuvalda patates genellemeyi hak ederler

0|0
    0|0
  • T0rk kızları

0|0
    0|0
  • Boyle bir amacim yom

0|0
    0|0
  • sevgili kelimesinden flört kelimesinden tiksindiğim için sorunuda saçma buluyorum onları zaten saçma bulmuşumdur hep sizin yüzünüzden sözlüm nişanlım gibi kelimeler yozlaştı

0|0
    0|0
    • 2ay

Yine bir genelleme... Peki

• 2ay

Senin o bekaret dediğin şey kızların bir kısmında hiç var olmayan ya da bir yaştan sonra kendiliğinden yok olabilen ve amacı tamamiyle vajinayı altına yaptığın bilinçsiz dönemde mikroplardan korumak olan vajen zarıdır. Bu kadar basit. Buna sıfır mal, ikinci el anlamı yükleyen sizin kirli akıllarınız...

• 2ay

Terbiyesizsin. Hem de fazlasıyla...

• valla türk kizlari candir diyecem de, türk kizlari sevilmeyi hak etmiyor. hepsi olmasa da, çogunlugu öyle

0|0
    0|0
  • Milliyetçilik kötüdür kız her ülkede aynı dir. Sevilmek ister ilgi ister alışveriş yapmak ister.
    İster de ister.

0|0
    0|0
  • Incik boncuk mevzular bunlar, takma kafana.

0|0
    0|0
    • 2ay

Küçük feminik yazayım demiştim bu nick olmadı yaa 😂

• 2ay

Bir bey daha 😊

• 2ay

Teveccüh ediyorsun, teşekkür ederim :)

• Türk erkekleri diye genelleyen kızlarla aynıdır heralde

0|0
    0|0
  • Genelde karşı cinse saldırırım ben ayrımcılık yapmam :)

0|0
    0|0
  • Bir amacımız yok sadece genel olarak hakim olan duyguları söylüyoruz bu demek degil ki herkes ayni biz sadece çoğunluğun altını ciziyoruz

0|0
    0|0
    • 2ay

Trip atar, iyi sevişemez, futboldan anlamaz, dedikoducudur... Bu ülkenin geneli böyle mi cidden? Bana hiç samimi gelmedi.

• 2ay

Teşekkür ederim 😊 bu arada sorun bana bir şey denmesi değil zaten, lafımı sakınan biri olmadığım için genelde bu konular hiç açılmaz ama Ks bu genellemeyi çok görmeme ve bundan rahatsız olmama sebep oldu... Ve evet, hatayı başkasında aramak hepimizde olan ilkel bir davranış, özür dilemeye alerjisi var bazı insanların sanki. Daha da kötüsü sen bir kez özür dileyince bunu sürekli beklemeye başlıyorlar, kimin hatalı olduğu mühim değil... Ahh ahh çok konuşasım var da neyse 😑

• 2ay

Konusabilirsinn istedigin gibi dinlerim

• Haklısın olabilir. Ama aynı şeyi kızlar da yapıyor

0|0
    0|0
  • (bkz:Türkiyeli kız, türkiyede doğan kız)

0|0
    0|0
    • 2ay

(bkz. Masumiyet)

• 2ay

sen kitap soran kız mısın

• 2ay

Ünüm yayılıyor 😂

• 10 tane türk ksını sktım onuda sıkısmeyı bılmıyo ruslar fena sıkışıyo

0|0
    1|0
    • 2ay

Bekaret derdine düşen Türk toplumu hem el değmemiş hem de sekste başarılı kadınlar bekliyor, evet çok mantıklı...

• 2ay

haksızmıyım? amna koyım biz zavallı mahlukatlarız birbirimize muhtacız tabiki seks yapıcaz bızım ıhtıyacımız lan bu seks yapmaya din konusunda bakan cahil insanlarınamna koyım

• 2ay

amnızı ecdadınızı skıyım cahilsiniz bk kokuyosunuz safsınız özentisiniz skışmeyı bile bilmiyorsunuz yozlaşmış dının kurbanı cahil piçsınız kımsnız olm sız ktabınzı sıkerım yol alın

• Hepsi ayni

0|0
    0|0
  • Sanki kızlar aynı şeyi yapmıyo

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben hiç yapmadım, çevremde de öyle bir şey duymadım. Duysam tavrım aynı olurdu...

• 2ay

Bende senin söylediğin gibi bir erkek görmedim ne hikmetse

• 2ay

Ks burası bir iki başlığın altındaki görüşleri oku, bunu göreceğini garanti ederim. Türk kızı şöyle böyle diyen bir erkek kesin vardı

• sa Türk kızları

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• Türk kızlarını begenmezler ama sokaktada ağzı açık kalacak sekilde bakarlar.

2|0
    0|0
    • 2ay

O da doğru... Bir de aklı başına gelip zevklerini bölge koşullarına göre değiştirenler var. Zamanında uzun bacaklı Rus kızlarına bayılan arkadaşlarımın hepsi minyon esmer kızlarla birlikte şimdi, ben esmer severim muhabbeti yapıyorlar şimdi

• 2ay

Geneli oyledir.

• Kendilerini genellesinler az.

1|0
    0|0
  • Zavallılar :D

1|0
    1|0
  • Onlar genelde kuyruk acisinolan erkekler

1|0
    0|0
  • Kızların pas vermediği abaza tipler filmlerden (!) sanıyor ki ruslar veriyor falan ondan bizi kötülüyor

2|1
    0|0
  • Kedi ciğer meselesi 😊

2|0
    0|0
  • İşsiz cahil insanlar takma o tipleri.

1|0
    1|0
Yükleniyor...