Kapat

Bu saatte bir derdiniz mi var? Uyumuyorsunuz?

Derdiniz varsa anlatın. Ferahlayın. Dert dinlemek benim işim 😇

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ilkinc bir konumdayim.. Eski sevgilimle cok iyi bir dostlugumuz vardi sonra bu aska onustu ama cok kotu gunler gecirdik iliskimizi berbat ettik ve iki hafta once ondan ayrildim.. Simdi hala mesajlasiyoruz ben kendimi durdurmaya calisiyorum o benden gidelezsin diyor dunya bir yana sen bir yana diyor sen benim guzel dosumsun falan filan.. Kizlara baktigini soyluyor ama bana baktigi gibi kimseye bakamayacagini soyluyor bu en sonuna sinir oluyorum yaa? Tamam terk ettim ama bu mecbur alinmasi gereken bir karardi ve severek ayrildim hala kiskandigimi biliyor ama niye baska kizlara baktigini soyluyor, bakiyorsa bunu ben neden bilmem gerek yaa? Sonrada hic bir kiz senin kadar degerli degil olamayacak, hicbiri senin gibi degil, senin icinin o saf guzelligi su bu? Ne anladim ben bundan.. Kafam cok karisik yaa vallla bak bide ona ondan igrendigimi soyledim, hala anlamiyor..
    Normal mi siz erkekler bir kizi severken baskalarina bakiyormusunuz?

0|1
    0|0
    • madem severek ayrıldınız o zaman kökten bitiricektiniz irtibatı. eski sevgiliyle tekrardan konusmak cok mantıksız cünkü.

erkeklerin kızlara bakma konusuna gelirsek erkekten erkeğe göre değişiyor ama ne yalan söyliyim çoğu bakıyor.

• yazdiklarin agirdi ama hakli olabilirsin.. DIkkat edecegim tesekkurler

• yani ağır değildi bana göre çünkü sadece gerçekleri söyledim.

bir şey değil

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah 11'den beri ayakdayım en iyisi gideyim dediğin gibi uyuyayım kafa götürmüyor artık bu tür manyaklıkları.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Derdimizi anlatırsak dertler bize şifa olmaz.

0|1
    0|0
    • ne kadar da saçma bir düşünce🙊derdin sana şifa olduğu yok zaten. dertler insanı hasta ediyor

• Birtakım dertler vardır, hep olması gerekir. Bu dertlere sahip olan insanlar bunları kaybetmemelidirler. Olmayanlarda bunun derdine düşmeliler.

• haklısın dert az da olsa olması gerekli :)

• Hayır yok uyanığım

0|0
    0|0
  • can sıkıntısı tamamen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...