Kızdan çok erkek arkadaşım var kötü birşeymi?

Hepsi samimi güvendiğim insanlar güvenmediklerim zaten hayatımda olmaz

Ama bu gece erkek arkadaşlarımla barda oturduk içtik vs fakat iki üç senelik samimi olduklarım. sizce yanlış bişey mi bu.

Eskiden böyle bir kız görsem dışardan bakıp kız ne geniş hep erkeklerle oturmuş hemde içiyo falan düşünürdüm. Şimdi bana normal geliyo gerçi yaptığım yanlış bişey yok yakınlaşma anlamında

Dışardan bakan farklı düşünür mü Sizce. ya da kız arkadaşta bulmalarını mı söyleyeyim tek kız kalmamak için

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlarımın çoğu
    kız en iyi arkadaşım da
    kız. Sevgilim de var. Hiç biriyle
    bir şey yaşamadım ve
    en iyi arkadaşıma sarksam
    beni şişler ")) beni
    küçük elleriyle boğar.

2|0
    0|0
    • Aynı benim arkadaşlarımla bağımda öyle
      Senin gibi erkekler le arkadaş lık kuruyorum zaten Bunun bilincinde onlarda :)

• Sağolasın tüm
      kız arkadaşlarıma
      buradan
      selam kelam
      ")))

Erkekler Ne Diyor 10

• Normal bir durum, iyi de değil kötüde.

1|0
    0|0
  • Tek kız kalma derim, ve kız arkadaş da edin. Yarın birgün sevgili yaparsın sıkıntı olur erkek kankalar

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşlarımda var ama her mekana getirebceğüm. tipler değillerde

• Erkek kanka konusunda anlayışlı olmayız bir erkekler, haberin olsun da

• fazlasıyla

0|0
    0|0
  • senden kadinim olmaz o bakimindan kotu kendine gore iyidir tabi kizla arkadaslik genelde pssh

0|0
    0|0
  • ön yargılı olmim diye soruya tıkladım

hatun bar diyo :D neyse sustum :D

0|0
    0|0
    • Efendi efendi sapıtmadan içtik yani. kimse kendini kaybetcek derec içmiyo

• zaten yakınlaşıldığı için kötü gözle bakılmıyor. o kadını o ortamda gördükleri için etik durmuyor. çünkü kimse kızı veya kardeşini barda içki içerken erkekler arasında görmek istemez. yoksa sorun yakınlık kurmak değil. anlatabildim mi :)

0|0
    0|0
    • Hm yani kötü
      Bak şuda var Kimi kız erkek arkadaş ı olmaz Ama sevgilisi ile birlikte yatıp kalkar. O dışardan kötü görünmez ciddi kız durur

Ama benim erkek arkadaşlarım var Fakat. Hiçbir sevgilimle aynı evde kaldığımı bilmem. ya da erkek dostlarım la sarmaş dolai şakalaştığımıda bilmem

• bu durum aynı şöyle: adam vurmak derdindedir rahat davranır açıkça belli eder, kızın düşüncesi ayy beni seviyorr sahipleniyor.. diğeri ise gerçekten seviyordur ama beline sarılmak istediğinde zikecek diye ondan buz gibi soğur..
      bir de şöyle durum var: kadının bir kızı bir oğlu var her ikisini de evlendirmiş. sormuşlar gelinin nasıl? hiç iş yapmıyor neredeyse yemeği bile oğluma yaptıracak.. peki damadın nasıl demişler.. kızım öyle şanslı ki damat hiçbir işi ona bırakmıyor sabahları bile kahvaltısını yatağına götürüyor çook iyi demiş.
      bakış açısı zaman ve mekana ve de kişilere göre değişir. eğer deniz evi ortamında sahilde öyle bir ortama katıldıysan tamam da bu iş şehirde ve anlamsız önem arzetmeyen günlerde kahve kültürüne çevirir gibi sürekli olursa bence bu da hoş değil. yani kötü demiyorum bu insanlar için. şu an sana yürüsen mesela hiç hoş olmaz ama suç da işlememiş olmam. anlatabildim sanırım

• Aynı barda olup görmedikten sonra bilemem

0|0
    0|0
  • bana göre kötü

0|0
    0|0
  • geniş deniliyor

0|0
    0|0
  • Bunların altına yatmıyorsan değil

1|0
    0|0
    • Bak Kimi kız erkek arkadaş ı yoktur ama sevgilisi ile yatıp kalkar. ben hiç bir sevgilimle aynı evde kaldığımı bilmem. ya da hiçbir erkek arkadaş ile sarmaş dolaş olduğumu

Dışardan kötü görünüyo çok erkek arkadaş. ama olmayıpta her sevgilisinin altına yatan kızsa öylr değil

• Hanım hanımcık dört dörtlük gözüken bir kızın kürtaj olduğunu erkek ortamı çok olan gece barlara takılan bir kızında bakire olduğunu öğrendiğim den beri ön yargının ö sünü sildim aklımdan

• Kesinlikle öyle. Tessettürlü olup ta sevgilisini aldatan ya da sevgilisi ile yatan da var. Ama ben kendimi diyorum. Hiçbir sevgilimle aynı evde kalmadım ve sertim bu konuda bundan sebep bile ayrıldım. Dışardan çok at gözlükleri ile bakan çok.

Kızlar Ne Diyor 3

• Benimde öyle. kadından dost olmuyor ya sevgiline göz koyuyorlar ya da kıyafetlerine ortak.

0|0
    0|0
  • 1 tane kız arkadaşım var, gerisi hep erkek.. Erkeklerle, erkek gibi takılmayı seviyorum. Dışarıdan bakıyorlar ve öyle bakıyorlar ki farklı düşündüklerini hissediyorum ve bir gün bağırıp onlara ''Ne düşünüyorsanız, 10 katını yaptım'' diyeceğim. Çünkü var ya beni benden başka kimse ilgilendirmez. Sende öyle düşün ama kendini de kimseye kullandırtma. Neyse iyi geceler

0|0
    0|0
    • Hep seviye çerçevesinde zaten teşekkür ederim

• Tek kiz kalma tabi ama şimdiki zamanda kizlarada güvenilmiyo ikiyüzlülük yapiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...