Çok yalnızım, kalabalıkta bile böyle hissediyorum arkadaşlıklarım kısa sürüyor ilişkilerden çabuk sıkılıyorum?

Bıktım. Nasıl kurtulurum var mı bunu yaşayan? Sonu intihar olacak yoksa

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne intiharı ya... Herkes hemen ölümü düşünüyor :(
    Ben de yalnız hissediyorum, camdan mı atlayım.. 😒
    Öyle hissediyorsan önce kabullen bu halini, normal yalnız hissetmen.
    Arkadaşlarından ilişkilerinden neden sıkılıyorsun neden kısa sürüyor araştır, nedenlerini bulmaya çalış... hem onları hem kendimi eleştir, yazarak en iyisi.
    Sonra değiştirebileceğin şeyler neler düşün ve uygula.

0|0
    0|0
    • 2ay

ben de intiharı saçma buluyorum evet. nasılsa ölümü göze aldıysa insan her şeyi yapabilir gibi geliyor fakat artık acı çekmeye başladım göğsüm sıkışıyor çok yalnızım bu yüzden acıyı dindirmek için düşündüm bunu ama arkada kalan ailem için zor olur onlar hayattayken olmaz.

• 2ay

Arkada bırakacağın insanlar kalmadığı gün bile bunu yapmamalısın... Aklından çıkar onu... Ölüm çözüm değil...
      Ben kendimi bildim bileli yalnızım, çoğu zaman mutsuzum, ama hayat devam ediyor.
      Çok acı çeksen de dayanmak zorundasın..
      Acıyı dindirmek zaman alır, hiç geçmeyen acılar da var, ama zamanla alışıyorsun, her gün biraz daha alışıyorsun.
      Öldürmeyen acı güçlendirir.. Ölmek yerine güçlü olmayı seç, herşey yolunda gitmeyebilir, ama hiçbir zaman hayatından vazgeçme. Zaten zamanı geldiğinde öleceğiz.. Nefes alıyorsak umut var demektir, her zaman bardağa dolu tarafından bakmalısın..
      Yalnız huzurlu mutlu olmaya çalış, kimseye bağlı olmamaya çalış.. güzel dostlukların olursa da izin ver yanında olsunlar. İyi gelmeyen insanlarla da görüşmemeye çalış, hayır demeyi öğren.
      Sevdiğin şeylerle uğraş, boş kalmamaya çalış..
      Paylaşmak veya yazmak bazen çok iyi gelir.
      Sabretmek zorundayız, hayata acısıyla tatlısıyla katlanmak zorundayız.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim ne derdin varsa yaz konuşalım rahatlarsın

0|0
    0|0
    • 2ay

mutsuzum be dostum ama böyle 3 ya da 5 günlük moralim bozuldu mutsuzum gibi bir şey değil. her şey çok saçma geliyor kendimi bildiğimden beri. sorun bende mi yoksa düzen de mi bilmiyorum ama. birini sevemiyorum istediğim bir bölümü okumuyorum barda ya clubta bile eğlenemiyorum kendimi günden güne mutsuzlaştırıyorum arkadaşlıklarım kısa sürüyor çünkü mutsuzum enerjim yok. ailem de olmasa büyük ihtimal katil olurum. ben bile ne istediğimi bilmiyorum belki algımda sorun vardır be iç çatışmalarım bu yüzdendir. çok kalabalık bir çevrem vardır günden güne yalnızlaştım kendimi içki ve sigaraya verdim

Yükleniyor...